Takto vystrojená na večeru? Pri pohľade na Ciaru môže hosťom aj zabehnúť!

10.08.2019 12:30

Sexy imidž nie je pre speváčku Ciaru žiadnou novinkou. Zvyčajne ho však predvádza na červených kobercoch, alebo pri fotení či nakrúcaní videoklipov. A čo tak večera?

Speváčka Ciara vyrazila na večeru do...
Speváčka Ciara vyrazila na večeru do reštaurácie Nobu v žltých šatách značky Dundas. Prehliadnuť ju nebolo možné. Autor: Profimedia

Paparazzovia pristihli známu americkú speváčku cestou do vyhlásenej reštaurácie Nobu v Los Angeles, kde mala zjavne v pláne príjemné stretnutie. V dobrej nálade a poriadne zvodnej výstroji kráčala ulicou a užívala si pozornosť reportérov, ale aj svoj zvodný imidž.

Speváčka a tanečnica si obliekla na seba minišaty horčicového odtieňu značky Dundas. Hoci horná časť tela zostala zahalená pod dlhými rukávmi a rolákovým stojačikom na jemných šatách, smerom nadol rozhodne odvahou Ciara nešetrila. Dĺžka minišiat bola skutočne „minimálna“.

Ciara predviedla v modeli svoje ukážkové vytrénované nohy, ktoré ešte podporili sandáliky s vysokým podpätkom. S úsmevom vplávala do priestorov reštaurácie a nepochybne si užila nielen paparazzovský záujem, ale aj pohľady prítomných hostí.

Čo myslíte, zabehlo niektorému z nich? Prekvapenie by to asi nebolo…

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...