Ako z reklamy! Hollywoodski manželia vystavili ukážkové telá na Havaji

24.08.2019 00:00

Sú pár už niekoľko rokov, dokonca zosobášení. Pri pohľade na nich na havajskej pláži však nejednému turistovi muselo napadnúť, že prišli fotiť reklamu.

Herecký manželský pár Jaime Chung a Bryan...
Herecký manželský pár Jaime Chung a Bryan Greenberg si v prestávke nakrúcania na Havaji urobili voľno a vyrazili k moru. Autor: Profimedia

Áno, manželská dvojica Jamie Chung a Bryan Greenberg skrátka vyzerá priam ukážkovo. Na havajskej pláži, kde ich pred pár dňami zachytili paparazzovia, obaja predviedli svoje vyšportované a prísnym režimom udržiavané telá.

Tridsaťštyriročná Chung zvolila dvojdielne čierne plavky s nohavičkami s vysokým pásom. Jej manžel, ktorý je od nej starší o osem rokov, si vystačil s klasickými plavkovými šortkami. Ani v jednom prípade sa však nedalo prehliadnuť, že obaja na sebe tvrdo makajú. Fešný štyridsiatnik predviedol pevné svaly, jeho polovička rovnako pevné a tvarované bruško či stehná.

Dvojica sa pritom nachádza na Havaji polosúkromne a polopracovne. Greenberg sem totiž dorazil nakrúcať film pod názvom Same Time, Next Christmas, v ktorom s ním účinkuje aj americká herečka Lea Michele. Herecké osadenstvo však zjavne dostalo v rámci nakrúcania aj voľné dni. Aj Micheleovú totiž paparazzovia pred pár dňami načapali na pláži v bikinách.

O zábery sa podelili herci aj na sociálnych sieťach. Prezrite si ich nižšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Making movie magic with @leamichele in the magic hour.

Príspevok, ktorý zdieľa Bryan Greenberg (@bryangreenberg),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Borrowing @bryangreenberg from @jamiejchung For #sametimenextchristmas Meet Gregg and Olivia!

Príspevok, ktorý zdieľa Lea Michele (@leamichele),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šport #Jamie Chung #Havaj #Bryan Greenberg #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku