Nuda v izolácii, namosúrený výraz? Hviezda seriálu Miliardy šla do plaviek!

17.04.2020 00:00

Aspoň slnečné počasie môže byť útechou pre Američanov, ktorí sa tiež museli zavrieť do izolácie pre pandémiu vírusu Covid-19. Zaradila sa k nim aj herečka Malin Akerman.

Herečka Malin Akerman pred svojím domom v Miami...
Herečka Malin Akerman pred svojím domom v Miami v jednodielnych plavkách. Autor: 4CRNS, WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Švédska rodáčka, ktorá je hviezdou seriálu Miliardy z produkcie HBO, si v týchto dňoch tiež užívala slnečné a hrejivé počasie v jej dome v Los Feliz. Počas momentov, keď vybehla ku svojmu automobilu, ju zvečnili paparazzovia a zachytili ju dokonca v plavkách.

Dianie vo svete šoubiznisu sa posledné týždne obmedzilo najmä na získavanie záberov celebrít s ochrannými rúškami na tvári a tak sa príťažlivá blondínka v jednodielnych čiernych plavkách a so slamenou fedorou na hlave, stala príjemným spestrením.

Štyridsaťjedenročná rodáčka zo Štokholmu síce nepôsobila práve nadšene, keď si uvedomila, že je terčom pozornosti dotieravých reportérov. Každopádne asi mávla nad celou situáciou rukou. A trošku pozornosti od médií v časoch, keď svet televíznej a filmovej produkcii doslova zamrzol na bode nula, tiež asi neuškodí.

Akermanovú môžu diváci vidieť práve v spomenutom seriáli Miliardy, ktorého prvé štyri série sa nachádzajú v archíve televíznej stanice HBO. Najnovšiu, piatu sériu odpremiéruje televízia už začiatkom budúceho mesiaca. Projekt stihli producenti nakrútiť ešte pred stopkou veľkým štúdiovým produkciám a tak sa diváci dočkajú svojich (ne)obľúbených postáv. Malin Akerman síce už vo štvrtej sérii dostala menší priestor, očakáva sa však, že sa vráti v niekoľkých epizódach aj v nových častiach.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #plavky #Miami #Malin Akerman #izolácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...