Hemsworth ukázal telo ako vytesané z kameňa! A jeho polovička? Bez gramu tuku

Život v Austrálii slávnemu predstaviteľovi filmového Thora prospieva.

27.04.2020 15:00
debata

Navyše, nielen jemu, ale jeho krásnej manželke, španielskej herečke Else Pataky (43). Fakt, že Los Angeles vymenil Chris Hemsworth v roku 2015 za Austráliu neľutuje, čo povedal aj v nedávnom rozhovore pre The Sunday Telegraph.

Chris Hemsworth a Elsa Pataky na pláži neďaleko... Foto: Profimedia
Chris Hemsworth Chris Hemsworth a Elsa Pataky na pláži neďaleko Sydney.

„Neexistuje v Austrálii jediná osoba, s ktorou by som spolupracoval, alebo ktorá by bola medzi mojimi blízkymi priateľmi a pohybovala sa vo filmovom biznise, čo je veľmi osviežujúce,“ uviedol herec a dodal: „Je to skvelé pre moje deti aj moju ženu.“

Čas si rodinka užíva vo svojom dome v Byron Bay, neďaleko Sydney, ktorý stojí blízko vyhľadávanej pláže. Práve na pláži je vidieť slávneho herca pomerne často, keďže je nadšencom surfovania. Takéto rodinné výlety na pláž tešia aj fotografov. Zachytiť dokonalé telo 36-ročného Hemsworth je vždy „dobrým úlovkom“. A „na ocot“ nezostanú ani zábery jeho sexi polovičky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I’m really excited to announce that I will be launching my first Australian book on November 26th! I’ve been working on this for over a year and I can’t wait to share it with you. This is your guidebook on how to live to a balanced and healthy life. My approach is about building strength of body and mind. I share my advice for overcoming mind-traps and other challenges, as well as my favourite high-intensity exercise circuits that can be done from home. You'll also find nutrition advice and delicious, healthy recipes. You can pre-order your hard copy via the link in my bio and the ebook through Apple Books or Amazon. Estoy muy emocionada de anunciar mi primer libro en inglés que estará a la venta en librerías Australianas a partir del 26 de noviembre! En él hablo de la necesidad de encontrar un equilibrio fuerte entre mente y cuerpo. Comparto mis consejos sobre cómo llevar los retos que nos pone la mente así como mis ejercicios favoritos de alta intensidad los cuales se pueden hacer desde casa. También he incluido recetas super ricas y sanas con consejos nutricionales. Podéis reservarlo a través del enlace en mi bio y la versión electrónica a través de Apple Books o Amazon. Couldn’t have done it without this amazing team / No podría haberlo conseguido sin este equipo increíble: Published by @plumbooks Cover and lifestyle photography @georgesantoni Design @arielleaxel Food design team @gold.georgia @leeblaylock @carolines_food_stuff

Príspevok, ktorý zdieľa Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential),

Obaja – Chris aj Elsa, mali na sebe plavky – ich ukážkové telá tak doslova spievali na slnkom zaliatej pláži. Vyrysované svaly 3-násobného otca a sexi krivky jeho manželky rozhodne stáli za pohľad. Popri rodičoch sa po pláži preháňali aj ich tri ratolesti – dcéra India (7) a dvojičky Sasha a Tristan (6). Ako herec opísal v spomínanom rozhovore, je pre neho dôležité tráviť s nimi čas. "Sú vo veľmi špecifickom veku. Sú ešte malé, ale čoraz viac si uvedomujú, keď odchádzam. Mám nejaké povinnosti voči médiám, nejaké promo akcie, ale väčšinu času som doma,“ dodal napokon.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@gioseppo_official SS20 is out fue un placer trabajar en Mallorca / what a great experience working in Mallorca⛵️

Príspevok, ktorý zdieľa Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential),

Elsa Pataky má okrem herectva za sebou aj účinkovanie v niekoľkých kampaniach na spodnú bielizeň, v ktorých upriamila pozornosť práve na svoje sexi krivky. O tajomstvo, ako sa k nim dopracovala, sa podelila – koncom novembra 2019 vydala knihu s názvom Strong. V nej opisuje cvičenia a tipy, vďaka ktorým v 43 rokoch vyzerá na tridsať.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Chris Hemsworth #Elsa Pataky

+ Športom a upravenou stravou znížite hmotnosť, s ktorou nie ste spokojní.
Vedľajší príjem by vám uľahčil...

+ Na materské znamienka nie je vhodné obdobie, neunáhlite sa.
Vo financiách sa riešenie nájde, ale...