Svadobné šaty dedičky impéria Swarovski obdivoval celý svet! Ale poteší aj v bikinách

26-ročná Victoria Swarovski, dedička impéria šperkov Swarovski, trávi dovolenku luxusne.

30.06.2020 12:00
debata

Pekná blondínka zamierila k brehom ostrova Ibiza na prepychovej jachte. V obklopení priateľov si vychutnávala slnko a more. Mladá dedička najskôr skákala z jachty do vody, neskôr si dopriala sprchu na palube lode. Paparazzi ju zachytili v sexi pruhovaných bikinách, ktoré jej útlej postavičke sedeli ako uliate.

Victoria Swarovski na jachte pri brehoch... Foto: Profimedia
Victoria Swarovski Victoria Swarovski na jachte pri brehoch ostrava Ibiza.

Mladá a bohatá dedička je populárnou celebritou v nemecky hovoriacich krajinách. Okrem spevu sa dokázala presadiť aj ako moderátorka – v roku 2018 sa stala spolumoderátorkou sledovanej šou Let's Dance, na tomto poste je pred kamerami doteraz. Na túto pozíciu v televízii RTL nastúpila po extrémne populárnej Sylvie Meis. Zaujímavosťou je, že v roku 2016 Victoria Swarovski túto šou vyhrala ako súťažiaca.

Victoria Swarovski a jej manžel  Werner Muerz... Foto: Profimedia
Victoria Swarovski Victoria Swarovski a jej manžel Werner Muerz vychádzajú z kostola v Terste - rok 2017.

Pozornosť však na seba pritiahla aj v roku 2017, kedy sa postavila pred oltár. v Terste vydala za svojho priateľa, Wernera Mürza. Ako inak, na túto príležitosť zvolila luxusné šaty, ktorých hodnota bola neuveriteľná – 800 000 eur. Svadobné šaty boli totiž celé posiate jemnými kryštálikmi Swarovski. Na bielych šatách sa ich nachádzalo presne 500 000 a vážili 46 kilogramov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Victoria Swarovski