Dvojníčka? Nie, to len Lindsey Vonn vzala na pláž sestru... kam skôr pozerať?

04.08.2020 00:00

Preslávili ju jej športové úspechy, ale tiež škandalózne zábery, ktoré ukradli z jej telefónu hekeri. Možno aj preto by nikoho neprekvapilo, keby lyžiarka Lindsey Vonn túžila mať v niektorých chvíľach svoju dvonjníčku.

Lyžiarska šampiónka Lindsey Vonn (vľavo) a jej...
Lyžiarska šampiónka Lindsey Vonn (vľavo) a jej sestra Karin Kildow na pláži v Malibu. Autor: DIGGZY / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Keď sa uplynulý piatok objavila na pláži v Malibu, nejednému z návštevníkov pláže aj napadlo, či si jednu nezaobstarala. Slávnu športovkyňu totiž sprevádzala rovnako vysoká, pôvabná a zvodná blondínka. Obe dámy mali na sebe oblečené džínsové šortky, jedna ku nim biele jednodielne plavky, druhá zase top z bikín. Dvojicu ešte odlišoval odtieň vlasov a rúž na perách.

Vysvetlenie v tomto prípade je však celkom jednoduché. Vonn si vyrazila na pravidelné venčenie svojej sučky Lucy v spoločnosti sestry Karin Kildowovej. Súrodenecké duo má blízky vzťah a spoločne vraj trávia veľa času, akonáhle sa zlatá medailistka uvoľní v rámci svojho natrieskaného kalendára.

Vonnovej sestra Karin sa venuje práci pre športovú odevnú značku a na margo víkendových záberov si už stihla zažartovať. „Výnimočné správy: Obe nosíme šortky!“ napísala k fotografii paparazzov, ktorú si zavesila na vlastný profil na Instagrame, ktorý sleduje bezmála 36-tisíc ľudí.

Na slávnu sestru jej však stále pár tisícok chýba… Teda, státisícok. Lindsey Vonn má na Instagrame vyše 2 milióny odberateľov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sestra #pláž #Lindsey Vonn #dvojníčka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...