Oranžové bikiny a rozdiel 20 rokov! Postavička Halle Berryovej sa zmenila minimálne

Je to takmer dvadsať rokov, čo si rodáčka z amerického Ohia, Halle Berry (53), zahrala Bond-girl.

12.08.2020 00:00
debata (3)

V roku 2002 sa objavila v slávnej úlohe, po ktorej túži každá herečka. Bond-girl Jinx Johnson si zahrala v snímke James Bond: Dnes neumieraj, v ktorej agenta 007 stvárnil Pierce Brosnan. Scéna, kedy sa na pláži objaví ako morská siréna v oranžových bikinách, sa stala legendárnou. Scéna bola zároveň poctou Ursule Andressovej, keďže išlo o takmer o identickú scénu v rovnakom modeli plaviek aké mala Ursula v inom filme o Jamesovi Bondovi (Doktor No – 1962).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Never been a shady beach.

Príspevok, ktorý zdieľa Halle Berry (@halleberry),

Na časy spred osemnástich rokov si zaspomínala dnes 53-ročná Oscarom ovenčená hviezda na svojom Instagrame. Fanúšikom sa ukázala v oranžových bikinách opäť – i keď nie celkom identických, v akých zvádzala slávneho Bonda. Na aktuálnom zábere má herečka na sebe model značky Boohoo za 25 dolárov.

Vľavo: Halle Berry v bondovke Dnes neumieraj... Foto: Instagram
Halle Berry Vľavo: Halle Berry v bondovke Dnes neumieraj (2002) a na aktuálnej snímke.

Ako vidieť na záberoch, takmer 20 rokov sa na postavičke Berryovej síce podpísalo, ale naozaj len minimálne. Hoci čas beží neúprosne aj v Hollywoode, sexi krivky môže bez obáv ukazovať aj v bikinách a aj po 50-ke!

Pekné telo jej však nespadlo z neba a ako dokazuje aj na sociálnych sieťach, vyžaduje si tvrdý boj – pravidelné tréningy sú tak pevnou súčasťou každodenného života Halle Berryovej už niekoľko rokov.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Halle Berry