Zo svadobnej róby do bikín! Blond sexica z Holandska vie, čo na fanúšikov platí

25.09.2020 00:00

Aj vzhľadom na aktuálnu situáciu, keď sa dianie vo svetovom šoubiznise výrazne zredukovalo, si vyslúžila svadba moderátorky a modelky Sylvie Meisovej slušnú pozornosť médií a verejnosti.

Moderátorka a modelka Sylvie Meis predviedla...
Moderátorka a modelka Sylvie Meis predviedla svoje ukážkové krivky na Capri. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Pôvabná blondínka sa vydávala počas uplynulého víkendu a hoci vo väčšine krajín platia odporúčania o menšom počte ľudí na rodinných oslavách, jej svadobný deň bol skutočne pompézny. Bývalá manželka futbalistu Rafaela van der Vaarta, ktorá povedala áno podnikateľovi Nicolasovi Castellovi, bola neprehliadnuteľná vo veľkolepej princeznovskej kreácii svadobných šiat. A od mnohých jej sledovateľov a fanúšikov na sociálnych sieťach si tiež vyslúžila patričné chvály.

Sylvie Meis je však dámou, ktorá vždy patrila medzi obdivované ženy vďaka krivkám a bezchybnej figúre, ktorú jej príroda nadelila. A v tomto kontexte si na svoje prišli len o pár dní paparazzovia. Nasledovali totiž novomanželov na populárny ostrov Capri, kde sa Meis a Castello rozhodli tráviť medové týždne.

Moderátorka Sylvie Meis si počas víkendu...
Moderátorka Sylvie Meis si počas víkendu zobrala za manžela Niclasa Castella. Autor: Profimedia

Holandská rodáčka nenechala zástupcov bulvárnych médií dlho čakať a hneď v prvý deň dovolenky im ponúkla pohľad na jej ukážkové telo v bikinách. Meisovú zvečnili z úctivej, no na viditeľnosť pomerne ostrej vzdialenosti, ako vychádza z mora. Bol to skutočne príjemný pohľad.

Štyridsaťdvaročná kráska, ktorá je matkou syna Damiana, sa predviedla v dvojdielnych, pomerne úsporných bikinách a nielen fotografi a novopečený manžel, ale aj mnohí návštevníci luxusnej hotelovej pláže mohli obdivovať jej povestné krivky. Pridať sa k nim môžete teraz aj vy.

A otázka znie, svadobné šaty či bikiny? Nuž, Meisovej mužskí fanúšikovia budú mať asi jednoznačnú odpoveď…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Sylvie Meis #svadba #sexy #medové týždne #hviezdy na pláži

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...