Jennifer Garner vyrazila na pláž: Postav(ičk)a po troch deťoch... na jednotku!

06.10.2020 10:00

Na filmovom plátne ju síce nebolo dlho vidieť, ale herečka Jennifer Garner to vynahradí aspoň paparazzovskými momentkami. Reportéri sú jej totiž v pätách neustále.

Herečka Jennifer Garner si počas víkendu...
Herečka Jennifer Garner si počas víkendu vyrazila na pláž., Autor: GAC / MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Aj počas uplynulého víkendu zachytili fotoparáty bývalú manželku herca Bena Afflecka, tentoraz priamo na pláži a vyzlečenú do plaviek.

Niekdajšia hviezda seriálu Alias sa stále udržiava vo forme a nič na tom nemení ani blížiaca sa päťdesiatka. Garner vyrazila k oceánu v jednodielnych plavkách modrej farby, ktoré príťažlivo zvýraznili jej ženskú postavu.

Po troch deťoch sa 48-ročná Garner udržiava vo forme pravidelným cvičením, no zároveň je dámou, s ktorou sa môže identifikovať množstvo ďalších žien a matiek. Hollywoodska hviezda pritom sobotňajšie popoludnie strávila so všetkými troma deťmi. A nezabudla sa pri tom správať zodpovedne. Ako zachytili aj objektívy fotoaparátov, vždy, keď sa pohla smerom k vode, alebo opustila miesto, kde mali s rodinou rozložené uteráky, nasadila si na tvár ochranné rúško.

Garnerovej spoločenská zodpovednosť sa pritom neobmedzuje len na jej snahu chrániť seba aj okolie v časoch koronavírusovej pandémie. Iba nedávno sa hviezda zapojila aj do „kampane“ pred blížiaciami sa prezidentskými voľbami. Vyzvala totiž svojich fanúšikov na Instagrame, aby sa nezabudli registrovať a šli voliť v rozhodujúcom súboji medzi Donaldom Trumpom a jeho protikandidátom Joeom Bidenom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #plavky #Jennifer Garner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...