Krásna ako obrázok, na tele len pár kúskov látky: Právom jej patrí pláž v Sydney!

15.01.2021 00:00

Ak sa objaví na pláži, je zaručené, že do pár minút začne pútať pozornosť. A s veľkou pravdepodobnosťou aj priláka paparazzov. Modelke Georgii Fowlerovej sa to podarilo aj na austrálskej pláži Bondi.

Modelka Georgia Fowler na pláži North Bondi...
Modelka Georgia Fowler na pláži North Bondi neďaleko Sydney. Autor: BGKA / Backgrid Australia / Profimedia

Tvár značky Victoria's Secret, ktorá sa v minulosti objavila na výročnej slávnej prehliadke spodnej bielizne, si pred pár dňami vyrazila užiť slnečné počasie u protinožcov. A tiež predviesť svoje ukážkové modelkovské krivky.

Fowlerovej stačili len miniatúrny bikiny v hnedom odtieni, ktoré zakryli to najnutnejšie. Stále dosť však zostalo odhaleného a 28-ročná rodáčka z Nového Zélandu právom priťahovala na svoju osobu pohľady ostatných návštevníkov pláže.

Začiatkom minulého roka sa ešte Fowler stihla zúčastniť na niekoľkých módnych prehliadkach v Paríži či Miláne a tiež nafotiť niekoľko editoriálov pre módne magazíny. Posledné mesiace sa však aj v jej prípade nesú skôr v pracovne pokojnejšom duchu a kráska sa môže venovať svojimi voľnočasovým aktivitám.

Dôvodom jej prítomnosti v Austrálii však nie je len voľno v pracovnom kalendári, ale tiež láska. Fowler totiť tvorí pár s podnikateľom Nathanom Dalahom, ktorý už ako študent na univerzite začal podnikať v reštauračnom biznise a založil s dvojicou kamarátov koncept takzvaných „fishbowl“ bistier.

Dnes sa len v Sydney nachádza 15 takýchto občerstvení, ktoré kombinujú tradíciu japonskej a izraelskej kuchyne a Dalah má údajne ambície koncept rozširovať aj medzinárodne. Jeho kroky však za posledné mesiace stopli pandemické obmedzenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sydney #sexy #krásky v bikinách #Georgia Fowler #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...