Petra Marko menila vzhľad českých moderátorov. Bolo to zúfalé, vraví

, 16.01.2014 00:00

Podnikateľka Petra Marko sa zviditeľnila najmä účinkovaním v Let's Dance, menej ľudí už vie, že pracuje so svojím tímom ako štylistka. Naposledy si vzala do parády moderátorov českej TV Nova.

Podnikateľka Petra Marko s manželom.
Podnikateľka Petra Marko s manželom. Autor: ORANGE

„Myslím, že sa nám podarilo zrušiť hranaté saká a tridsaťcentimetrové kravaty na pánoch. Prestajlovali sa, dodržujú niektoré z tých kritérií, ktoré sme tam zaviedli, takže to je už za nami,“ vyhlásila Marko, ktorá sa bude podieľať aj na obliekaní a úprave účinkujúcich v blížiacom sa Hlase Česko Slovenska.

Na otázku, či by si zmenu nezaslúžili aj slovenské tváre z televíznej obrazovky, reagovala s úsmevom. „Je pravda, že aj v televízii Markíza sme mali pracovať na vynovení stylingu, už to bolo takmer na spadnutie, ale potom prišli rôzne zmeny, škrty rozpočtu, takže sa rozhodli to odsunúť. Myslím si však, že v Markíze to s módou nie je také zúfalé. Slovenské moderátorky sú na tom oveľa lepšie ako boli českí moderátori, čo sa týka módy. Ale, samozrejme, každý refresh by pomohol,“ vysvetlila podnikateľka, ktorá odevy pred kameru nakupuje najmä v zahraničí.

„Všetky stylingy projektov ako Superstar, Hlas Česko Slovenska, TV Nova ťaháme z Extravadanza Ltd., čiže z našej britskej pobočky – väčšinou nakupujeme v Londýne, vo Veľkej Británii,“ prezradila dáma, ktorú sme stretli na sobotňajšom Plese v opere.

Tentoraz si sama nevybrala žiadnu róbu zahraničnej značky, ale oslovila domáceho dizajnéra Marcela Holubca. „Rozhodla som sa podporiť slovenskú ekonomiku a začínam pri slovenských návrhároch. Prvý salón, ktorý som navštívila, bol salón Marcela Holubca. Tieto šaty sa mi strašne páčili, takže hneď v prvom salóne som si vybrala,“ uviedla Marko.

V dĺžke plesových príprav ju vraj predbehol manžel. Kým jej trvalo nalíčenie, úprava vlasov a oblečenie zhruba hodinku, u neho to bol vraj dlhší proces. „Môj manžel si šiel najprv kúpiť bielu kvetinku, ktorú nezohnal, takže ošklbal naše kvety v obývačke a má krásnu bielu orchideu – to mu trvalo asi hodinku,“ vysvetlila podnikateľka

„K tomu treba prirátať obliekanie morning suit, takého fraku zvláštneho, ktorý si vzal na seba, a prípravu jeho nových okuliarov. Celkovo sa teda asi pripravoval dlhšie,“ dodala s úsmevom.

Lucia
		Hablovičová v šatách z dielne
		Borisa...
Manželia
		Dagmar Hubová a Martin Huba.
+35Moderátor Matej Cifra,
		známy najmä
		pod...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Ples v opere #Marcel Holubec #Petra Marko #styling #TV Nova #moderátori
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete sa cítiť vyčerpane, venujte viac času spánku.
Nehazardujte s peniazmi, na ktoré tvrdo pracujete,...

+ Zmena šampónu vám pomôže s lupinami a vaše vlasy budú vyzerať zdravšie.
Vďaka svojej prirodzenej intuícii...