Do poroty X Faktor zasadne Sklovska aj syn Hany Gregorovej

29.01.2014 13:32
Sisa Sklovská
Speváčka Sisa Sklovská. Autor: ,

Okolo dvoch speváckych súťaží, ktoré do jarnej vysielacej štruktúry pripravujú dve slovenské konkurenčné televízie, sa dlho utajovalo, kto si vlastne sadne do poroty. Dnes už je to známe.

V televízii Markíza sa rozhodli pre osvedčené tváre a jediným nováčikom sa tak stal raper Majk Spirit. Okrem neho diváci v roliach koučov uvidia starú známu Daru Rolins, Michala Davida a Josefa Vojteka. Zostavu doplní Marta Jandová, pre ktorú síce bude Hlas nový, ale porotcovanie si už odskúšala v Superstar.

Spoločne s prvými fotografiami markízackych koučov z Hlasu Česko Slovenska konečne „kápla božskou“ aj konkurečná JOJ pripravujúca na jar šou X Faktor. Meno speváčky Celeste Buckinghamovej ako členky poroty je už známe nejaký ten týždeň.

Podľa informácií zo zákulisia televízie, ktoré priniesol server Topky.sk, by ju mali doplniť Sisa Sklovska a Ota Klempíř z formácie J.A.R. Štvrtým členom X Faktoru by sa mal stať hudobník a herec Ondřej Brzobohatý – syn herečky Hany Gregorovej a zosnulého herca Radoslava Brzobohatého.

Ako sa podarí slovenským televíziám prilákať pozornosť divákov k ďalšiemu speváckemu formátu, sa ukáže už v najbližších mesiacoch.

#Ondřej Brzobohatý #X Faktor #Hlas Česko Slovenska #porota #Sisa Sklovska #nové mená
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku