Blond útok na obrazovky, Kidman a Witherspoon mieria do seriálu

27.11.2014 16:00
Nicole Kidman
Herečka Nicole Kidman otvorila 17. ročník filmového festivalu v Šanghaji. Autor:

Hollywoodske hviezdy sa predstavia v seriáli Big Little Lies, ktorý nakrútia podľa rovnomennej knihy spisovateľky Liane Moriarty.

Americká herečka Reese Witherspoon a jej austrálska kolegyňa Nicole Kidman si zahrajú v pripravovanom seriáli Big Little Lies. Ten nakrútia podľa rovnomenného bestselleru austrálskej spisovateľky Liane Moriarty. Obe herečky sa ujmú aj úloh výkonných producentiek, o scenár sa postará David E. Kelley, známy napríklad prácou na seriáloch ako Ally McBealová (1997 – 2002) alebo Bostonské zločiny (2004 – 2008).

Príbeh románu Big Little Lies sa sústredí na trojicu matiek detí v predškolskom veku, ktorých zdanlivo bezchybné životy naruší záhadná vražda. Tretiu hlavnú postavu však zatiaľ tvorcovia neobsadili. Zatiaľ nie je známe ani to, ktorý americký vysielateľ nový seriál prinesie na televízne obrazovky. Ponúknuť by im ho mali v blízkej dobe. Projekt by mal pritom vzniknúť ako „limitovaná séria“, no s možnosťou, že v prípade záujmu divákov a diváčok, nakrútia pokračovanie.

#seriál #Reese Witherspoon #Nicole Kidman #Big Little Lies
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...

+ Ak potrebujete deň sami pre seba, urobte si ho.
Nový týždeň, nové úlohy a práca, začnite na tom...