Strašne ma bolia nohy, narieka Kuly po Tanci snov. Ale už zase trénuje

10.03.2015 10:00
Mário Kuly Kollár  a Lucia
Mário Kuly Kollár a Lucia. Autor:

Slovenského speváka a frontmana skupiny Desmod Mária Kulyho Kollára z tancovania v novej šou Vila Rozborila Tanec snov bolia nohy.

"Strašne ma bolia nohy. Svalovicu nemám, chodil som totiž sem-tam pred začiatkom šou do posilňovne, podvíhať si činky, ale nohy ma neskutočne bolia,“ povedal 43-ročný rodák z Nitry.

Snaha však nevyšla nazmar, na čaču v jeho podaní porota totiž zareagovala pozitívne. V budúcom kole s partnerkou Luciou predvedú quickstep. „Nikdy v živote som to netancoval, len viem, že je to veľmi dynamický, rýchly, utekajúci tanec a veľa sa tam skáče, takže to bude dosť zábavné, bude to rock ‚n‘ roll. Dúfam, že mi nedajú taký hrejivý kostým ako v prvom kole,“ zasmial sa. Trénovať dvojica začne podľa spevákových slov od utorka.

Diana Mórová a
		Janko.
Lukáš Latinák a
		Natália.
+6Rakby (Ramón Beňo) a
		Veronika.

„Dnes máme oddych a od utorka do nedele budeme prudko trénovať. Každý deň trénujeme tri hodiny, aj keď pre mňa ako netanečníka je to málo,“ podotkol. „Tanec je ale niečo, čo ma začína celkom baviť. A aj keď to nie je bohviečo, lebo nemám s tancom žiadne skúsenosti, snažíme sa. Každé kolo je pre nás veľká výzva a vzácnosť zároveň,“ dodal.

Okrem účinkovania v tanečnej šou je Kuly podľa vlastných slov plne pracovne vyťažený, nahráva totiž s kapelou nový album a koncom marca chystajú tiež koncerty na Slovensku a v Česku. „Po tanci chodím každý deň do štúdia, v noci alebo nad ránom domov, vyspím sa, zase idem tancovať a potom zas do štúdia,“ opísal svoj aktuálny denný režim. „Je to dosť hektické, ale je to práca, ktorú mám rád,“ podotkol.

#bolesť #nohy #tréning #Mário Kuly Kollár #Tanec snov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku