Perfekcionista Koleník: Neprijal Tanec snov, lebo sa bál, že nevyhrá?

V šou Tanec snov Vila Rozborila mal slovenský herec a sexsymbol Ján Koleník pôvodne účinkovať ako súťažiaci, túto ponuku však hneď na začiatku odmietol.

19.03.2015 10:00
Ján Koleník Foto: ,
Herec Ján Koleník dostal do Tanca snov ponuku ako súťažiaci.
debata

„Nastal vo mne rozpor na rozmedzí nejakej súkromnej exhibície. Ide tu o veľký charitatívny moment, to je jasné, ale nevedel som si sám seba predstaviť ako súťažiaceho. Navyše skúšame v divadle ťažkú hru, čiže by som sa tak či tak nedokázal rozmeniť na drobné a popri Paneláku a skúšaní v divadle sa ešte venovať aj tréningom,“ povedal sympatický herec.

Ako však podotkol, ľahko sa v ňom vzbudia ambície, no vzhľadom na jeho perfekcionizmus pôsobenie v novej tanečnej šou reálne nevidí. „Potreboval by som sa do toho silno zahryznúť a na to, bohužiaľ, nemám čas,“ vysvetlil.

Hneď v úvodných minútach prvej časti Tanca snov si však napriek tomu 35-ročný rodák z Banskej Bystrice získal publikum rýchlym jiveom a následne zasadol na stoličku tajného porotcu. Naposledy ho zas diváci mohli vidieť tancovať po boku mladučkej Dominiky Geregovej, s ktorou dokonca zožali od poroty standing ovation.

Tvorcovia šou totiž seriálového Masláka oslovili, aby zaskočil za kolegu Jána Dobríka, ktorý si v nemocnici lieči pásový opar. Kým Koleník s novou partnerkou na parkete predvádzal energický quickstep, na porotcovskom mieste ho zastúpila moderátorka TV JOJ Lucia Barmošová.

Hercovo pôsobenie v ďalších priamych prenosoch však, ako sám tvrdí, nie je isté. „Ak budem mať čas, ešte sa v nejakom kole objavím, varím to z vody,“ poznamenal.

debata chyba
Viac na túto tému: #odmietnutie #čas #Ján Koleník #Tanec snov #súťažiaci #perfekcionista

+ Zmena tréningového prostredia môže obnoviť váš záujem o cvičenie.
Networking a budovanie profesijných vzťahov...

+ Vyhýbajte sa adrenalínovým športom, mohli by ste mať problémy so zdravím.
Budete mať otvorenú cestu k úspechu,...