A predsa ich neustrážili! Na internet unikli štyri nové časti Hry o tróny

Deň pred celosvetovou premiérou piatej sezóny seriálu Hra o tróny (2011) unikli prvé štyri epizódy na internet.

13.04.2015 12:48
Záber zo seriálu Hra o tróny. Foto: ,
Záber zo seriálu Hra o tróny.
debata

Podľa portálu TorrentFreak zaznamenali tieto štyri časti počas prvých troch hodín od úniku viac ako 100-tisíc nelegálnych stiahnutí. Predstavitelia televízie HBO vyhlásili, že zdrojom úniku bol niekto zo skupiny osôb, ktoré k nim mali povolený prístup.

Premiéra úvodnej časti piatej sezóny bola naplánovaná na 12. apríla o 21:00 východného času (v pondelok 13. apríla o 3:00 SELČ), pričom sa tak stalo naraz v 170 krajinách. Piata séria Hier o tróny má celkovo desať častí.

Herečka Gwendoline Christie je aj vďaka svojej...
Britský herec Alfie Allen na svetovej premiére...
+7Herečka Nathalie Emmanuel.

Príbeh Hry o tróny sa odohráva vo fiktívnom svete Siedmich kráľovstiev na kontinentoch Západozem a Essos, kde v období podobnom stredoveku bojuje o Železný trón niekoľko urodzených rodín. Blíži sa však zima, ktorá môže trvať dlhé roky.

Dej sa začína v čase, keď sa za slabo stráženou severnou Stenou aktivizuje armáda nekorunovaného kráľa Mancea Raydera a tiež desiví Bieli chodci. Za morom zas krásna Daenerys Targaryen túži po tróne, ktorý jej rodine patril dlhé roky a na dosiahnutie svojho cieľa má nebezpečnú zbraň – tri draky.

Hra o tróny je tretí rok po sebe nelegálne najsťahovanejším seriálom roka. Predlohou je knižná séria Pieseň ľadu a ohňa Georgea R. R. Martina.

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #internet #Hra o tróny #únik #ilegálne sťahovanie

+ Na každom kroku na vás čakajú prekážky, je to však v poriadku.
Zabudnite na televíziu, sústreďte sa na niečo na...

+ Pokúste sa začať jesť domáce jedlá, budete cítiť, že vám to prospieva.
Odvaha prijať riziko sa vyplatí, budete...