Müller v Superstar dostane viac priestoru ako Gott! Máme zoznam hitov

10.12.2009 14:19
Richard Müller a Wanda Wolfová
Spevák Richard Müller s priateľkou Wandou Wolfovou. Autor:

V súťaži Česko Slovenská Superstar sa už objavil Karel Gott, Michal David a finalisti spievali aj piesne Madonny a Michaela Jacksona. Nik z nich však nedostal toľko priestoru ako Richard Müller.

Práve on bude hosťom najbližšieho kola speváckej súťaže, v ktorej o víťazný titul bojuje už len trojica spevákov. Adepti na „korunu“ Superstar sa predstavia až v šiestich skladbách slovenského umelca. A pri tom nezostane. Müllerova tvorba odznie aj z úst osmičky finalistov a speváka samotného. Kým mladé talenty zaspievajú pesničku Baroko, Richard odpremiéruju vo vysielaní televízie Markíza svoju novinku Už.

Autorom hudby aj textu je Richard, o zvuk sa postarali Tomáš Zubák a Peter Graus. Robili spoločne skladbu Nahý. „Už dávno som mal pocit, že by mohla prísť chvíľa, kedy by sme spolu opäť niečo spravili,“ vysvetlil Richard výber spolupracovníkov na novinke. „Sú to veľmi moderne mysliaci ľudia a mám pocit, že tadiaľto by mohol kráčať aj nový, moderný Müller.“ Ďalším silným menom v novej skladbe Richarda Müllera je Tina, ktorá sa postarala o ženský vokál.

Okrem piesní známeho slovenského umelca však finalisti odspievajú ešte po jednej zahraničnej skladbe. Ktoré „müllerovky“ a hity teda zaznejú v nedeľu večer z úst spomenutého tria finalistov? Pozrite si tabuľku. 

Piesne v ôsmom finálovom kole
Müllerovky  
Dominika Stará Tlaková níž
Štěstí je krásná věc
Martin Chodúr Rozeznávam
Cigaretka na dva ťahy
Miro Šmajda Srdce jako kníže Rohan
Nebude to také ľahké
Hity v unplugged verzii  
Dominika Stará Heart – Alone
Martin Chodúr Lady GaGa – Paparazzi
Miro Šmajda Aerosmith – Dream on
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravý spánok je potrebný, nie je nutné aby ste v noci pracovali.
Neodkladajte stretnutie v banke,...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk