Prvé oddelenie posilní tancujúci vyšetrovateľ aj zvučka od Mukatado

Nové trestné činy rieši akčná štvorica televíznych vyšetrovateľov už od začiatku týždňa. Denný kriminálny seriál Prvé oddelenie sa na obrazovky vracia s viacerými obmenami.

07.03.2010 18:00
Veronika Paulovičová a Ján Dobrík Foto:
Vyšetrovateľka Veronika Paulovičová s kolegom Jánom Dobríkom.
debata

Väčšina z nich sa však divákom odhalí až v strede mesiaca. Príbehy sa síce nezmenia – vyšetrovatelia budú stále riešiť najrôznejšie záhady – od zmiznutí cez znásilnenia až po vraždy – z reálneho slovenského života.

Do skupiny vyšetrovateľov pribudne nový člen. Stvárni ho Emil Píš, ktorý sa v minulom roku stal tanečným objavom roka. „Môžeme hovoriť o tancujúcom vyšetrovateľovi, pretože Emil sa dosiaľ venoval najmä divadlu, predovšetkým tanečnému. Ide o jeho vôbec prvú príležitosť v slovenských seriáloch,“ vysvetlila PR manažérka JOJ-ky Perla Vohráliková.

Na obrazovke sa prvýkrát objaví v pondelok 15. marca. A v ten istý deň JOJ-ka nasadí aj novú úvodnú zvučku seriálu. „Je tu snaha vytvoriť živšiu, menej vážnu zvučku, ktorá by bola prispôsobená štandardu zvučiek zahraničných krimiseriálov,“ povedala Vohráliková. Zvučku vytvorila a naspievala skupina Mukatado, ktorá sa minulý rok predstavila na pesničkovej súťaži Eurosong.

debata chyba

+ Ak máte chuť na sladké, doprajte si ho, neobmedzujte sa.
Nezabúdajte si odkladať na budúcnosť, raz zato budete...

+ Nezabúdajte na tri jedlá denne, a aspoň jedno, hlavné teplé.
Nerobte všetko naraz, počas práce potrebujete aj...