Radcliffe a nahota pred kamerou? Chcel ukázať aj obrezaný penis!

14.12.2016 00:00
Herec Daniel Radcliffe na stretnutí s médiami v...
Herec Daniel Radcliffe na stretnutí s médiami v Mexiku. Autor: ,

Zväčša sa rieši to, či so sexuálnymi scénami majú problém herečky. Ale čo herci? Napríklad taký Daniel Radcliffe vraj nahotu vôbec nerieši. Ani posteľové scény s chlapmi!

Prezradil to režisér filmu Kill your darling John Krokidas. Ten do filmu obsadil bývalého predstaviteľa slávneho Harryho Pottera ako spisovateľa Allena Ginsberga a scenár hercovi ordinoval niekoľko výrazne erotických scén s rovnakým pohlavím.

„Ginsberg bol jedným z najznámejších gay umelcov 20. storočia a cítil som, že ak by som jeho sexualitu nezahrnul do nášho príbehu, bol by to priam zločin. Daniel však s takýmito scénami nemal najmenší probelm,“ uviedol Krokadis pre magazín Vulture.

„Jeho jediná otázka znela: Potreboval by som vedieť akurát, chceš odo mňa, aby som bol nahý tak filmovo, alebo aby som bol nahý ako v Equus,“ opísal svoju skúsenosť s Radcliffom režisér. Práve divadelná hra Equus pred pár rokmi rozvírila pozornosť verejnosti. Britský rodák sa totiž v tejto známej dráme vyzliekol celkom donaha a na pódiu tak strávil niekoľko desiatok minút.

Krokadis si zaspomínal ešte na humornú časť nakrúcania. Keď sa totiž s Radcliffom zhovárali o tom, ako veľmi sa má pred kamerou vyzliecť, režisér si spomenul, že Ginsberg bol Žid a Radcliffe je Brit. „Povedal mi na to: ‚John, moja mama je Židovka a ja som obrezaný. Takže to môžeme nakrútiť úplne naostro‘,“ doplnil režisér filmu Kill your darlings z roku 2013.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #nahota #penis #nakrúcanie #Daniel Radcliffe
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepredbiehajte udalostiam a počkajte na to čo vám povie lekár.
Neprepínajte svoje sily, potrebujete prácu...

+ Zabudnite na diéty, dôležité je aby ste sa sami cítili dobre vo svojom tele.
Udržiavajte si určitý odstup...