Panelák je späť! Ale s výraznou hereckou obmenou

, 17.03.2017 00:00
panelák
Panelák sa vracia na obrazovky JOJky 29. marca. Zľava: Hana Letková, Marcel Ochránek, Hana Gregorová, Diana Mórová, Milo Kráľ, Lucia Lapišáková, Vlado Černý. Autor:

Koncom marca sa k divákom na JOJ-ke vráti Panelák. Koleník ani Turzonovová v ňom nehrajú.

Diana Mórová, Hana Gregorová, Mirka Partlová či Zuzana Vačková. Nielen tieto štyri herečky, ale ale aj ďalšie „staré známe“ tváre z Paneláka sa 29. marca vrátia k fanúšikom. JOJ-ka ponúkne jednu sériu obľúbeného programu, čo obnáša 36 nových častí. Namiesto dennej periodicity sa však k divákom dostane len raz týždenne, každú stredu televízia odvysiela dve časti po sebe.

Panelák
		sa vracia na obrazovky JOJky 29.
		marca....
Panelákový nováčik - Milo
		Kráľ.
+6Diana Mórová a Hana
		Gregorová opäť ako
		nevesta...

„Pred necelými dvoma rokmi sa Panelák skončil a jeho návrat sme vtedy neplánovali. Prišlo to spontánne, termínovo jeho návrat presne naplánovaný nebol. Čakali sme na správny okamih a ja dúfam, že sme spustenie Paneláka správne odhadli,“ opisuje Kraus a pokračuje: „Seriál sme končili najmä kvôli tomu, že s postavami, ktoré v ňom hrali, sme sa dostali do situácie, kedy sme ich už nevedeli nikam posunúť. Aj preto nás čakala výrazná obmena hercov, s mnohými sme sa rozlúčili, mnohé nové divákom predstavíme.“

A kto sú seriáloví nováčikovia? Ženské fanúšičky Paneláka sa môžu tešiť na herca Mila Kráľa, ktorý si zahrá výraznú mužskú postavu. „Ako sa dá podľa mojej fyzionómie vyčítať, postava bodygarda je ako šitá na mňa,“ vtipne opísal svoju rolu. Novú dvojicu stvárnia Lucia Lapišáková a Marcel Ochránek. Žiarlivosť, nevera a kríza vzťahu – to bude novú seriálovú rodinu „prenasledovať“ počas prvej série.

Panelákový nováčik - Milo Kráľ.
Panelákový nováčik - Milo Kráľ. Autor: JOJ

Nová dôchodcovská dvojica sa objaví v podaní hercov Vlada Černého a Hany Letkovej. Panelákovú zostavu oživí aj Lujza Garajová Schrameková ako svojská zubárka Timea, pribudne český herec David Prachař.

Panelákoví nováčikovia - Vlado Černý a Hana...
Panelákoví nováčikovia - Vlado Černý a Hana Letková. Autor: JOJ

S Božidarou Turzonovovou sa diváci v novej sérii Paneláka už nestretnú, chýbať bude aj Zuzana Mauréry či Ján Koleník. „Volal som väčšine hercov, s ktorých postavami sme sa rozlúčili, ale telefonát s pani Turzonovovou bol pre mňa najťažší. Mrzelo ma, že s postavou pani Janky sme sa v novej sérii rozlúčili, ale aj vzhľadom na úmrtie pána Juraja Slezáčka sme sa rozhodli pre tento krok. Ona naše rozhodnutie zobrala veľmi profesionálne a uistila ma, že nám drží palce.“

Zaujímavosti o seriáli Panelák

  • prvá kamerová skúška bez kostýmov a scény prebehla 9. januára 2008
  • prvá séria seriálu začala TV JOJ vysielať 18. februára 2008
  • v priebehu pätnástich sérií sme dovedna odvysielali 1309 častí
  • v seriáli si zahralo okolo 700 hercov a viac ako tisíc komparzistov
  • denne sa nakrúca priemerne 10 hodín, od 7.00 hod. ráno
  • 6× do týždňa sa seriál nakrúca v ateliéri na Kolibe a 4× týždenne v exteriéroch
  • prvá klapka pokračovania Paneláku padla 20. januára 2017

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Panelák #Hana Gregorová #Diana Mórová #Andy Kraus
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre viete, keď zaberiete dostanete viac, potrebujete sa len rozhýbať.
Počiatočný nezáujem v práci vám...

+ Začiatok dňa bude skvelý, nezabudnite na zdravý a chutný obed.
V podnikaní si uchováte odstup a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk