Nový Paul Potts zo Slovenska! Učiteľ hudby dojal nádhernou áriou

05.09.2010 22:54
Marián Zázrivý
Učiteľ spevu Marián Zázrivý je zatiaľ asi najväčšou hviezdou šou Česko Slovensko má talent. Autor:

Akoby sa opakovala história. Vrcholom nedeľňajšej šou Česko Slovensko má talent bolo spevácke vystúpenie Mariána Zázrivého s opernou áriou Nessun Dorma z opery Turandot. A Slovensko našlo vlastného Paula Pottsa.

Hoci televízia JOJ a TV Prima divákom naservírovali v nedeľu niekoľko zaujímavých talentov, to najlepšie prišlo až na záver vysielania. Tridsaťšesťročný učiteľ hudby Marián Zázrivý pôsobí ako nenápadný a trochu životom unavený muž. Z jeho smutného vzhľadu si robil najprv žarty aj porotca Jan Kraus. Ale po speváckom čísle sa Zázrivému ospravedlnil.

Video z vystúpenia Mariána Zázrivého si pozrite na Youtube.com

Jeho vystúpenie s opernou áriou Nessun Dorma z Pucciniho opery Turandot vyznelo oduševnene, precítene a zároveň veľmi pekne. „Máte nádherný hlas. Už chápem, prečo ste boli pred vystúpením taký koncetrovaný a tichý. Vy ste si ho šetrili,“ nadšene zhodnotila speváčka a porotkyňa Lucie Bílá. „Pán Zázrivý, bol to zázrivý zážitok,“ skonštatoval Kraus. „Ja blbec som si nedokázal predstaviť, čo vo vás je,“ dodal pokorne. „Ste spevák, akého človek stretáva veľmi zriedkavo,“ pridal ešte Jaro Slávik a to už Marián Zázrivý nedokázal udržať svoje dojatie. Lenže, slzy v očiach nemal len on, ale aj mnoho nadšených divákov v publiku. Zdá sa, že zatiaľ je tento nenápadný skromný muž najväčšou hviezdou šou Česko Slovensko má talent.

Za zaujímavosť však tiež stojí pripomenúť, že „príbeh“ pána Zázrivého akoby z oka vypadol tomu britskému. Meno Paul Potts dnes už mnohí poznajú, ale aj tento britský predavač mobilných telefónov kedysi prišiel do talentovej šou vo Veľkej Británii a porota ho na prvý pohľad podceňovala. „Budem spievať operu,“ povedal a zhrozený pohľad porotcu Simona Cowella je dnes už povestný. Lenže, potom zaspieval práve spomenutú Nessun Dormu a získal si celú Veľkú Britániu a napokon vyhral aj celú súťaž Britain´s got talent a nahral dva albumy. Žeby v podobných šľapajach kráčal aj pán Zázrivý?

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Šport dnes vynechajte, mohlo by sa vrátiť staré zranenie, liečte sa.
Znovu si budete musieť všetko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk