Hviezda seriálu Hawaii 5.0 odchádza. Dôvody sú peniaze a rovnosť!

06.07.2017 11:29
Herec Daniel Dae Kim na archívnom zábere.
Herec Daniel Dae Kim na archívnom zábere. Autor: ,

Americký herec kórejského pôvodu Daniel Dae Kim potvrdil, že po siedmich sezónach opúšťa seriál Hawaii 5.0 (2010).

Televízia CBS oznámila jeho odchod pred pár dňami zároveň s odchodom jeho kanadsko-americkej kolegyne Grace Park. „Veľmi si vážime nesmierne nadanie Daniela a Grace, ich profesionálnu výnimočnosť a tiež "ducha aloha“, ktoré priniesli do každej zo 168 epizód," uviedla CBS vo vyhlásení s tým, že obaja pomohli pri tvorbe Hawaii 5.0 a želajú im len to najlepšie v ďalšej kariére.

V médiách sa následne objavili správy, že obaja odmietli nové zmluvy po tom, ako sa nedokázali s tvorcami dohodnúť na vyšších platoch. Tie boli podľa zdrojov z prostredia produkcie o 10 – 15% nižšie, ako platy ich kolegov Alexa O'Loughlina a Scotta Caana.

„Mnohí z vás už počuli, čo sa stalo, a ja vám s ľútosťou musím potvrdiť, že je to pravda. Keď sa budúci týždeň začne nakrúcanie Hawaii 5.0, nebudem pri tom. Aj keď som bol ochotný, nedokázali sme sa so CBS dohodnúť na podmienkach novej zmluvy, takže som spravil zložité rozhodnutie nepokračovať,“ napísal 48-ročný herec v príspevku na sociálnej sieti Facebook a zároveň sa poďakoval za spoluprácu tvorcom i hereckým partnerom, ktorí sa podľa jeho slov stali jeho druhou rodinou.

„Skončím tým, že i keď zmeny môžu byť náročné, mali by sme sa všetci pozerať ďalej, za toto sklamanie. Cesta k rovnosti býva zriedka jednoduchá,“ uzavrel a dodal, že dúfa, že sa všetci dokážu tešiť na budúcnosť.

#seriál #rovnosť #plat #koniec #Daniel Dae Kim
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na desiatu si dajte radšej namiesto bagety jablko, dodá vám energiu.
Nepúšťajte sa dnes do riskantných...

+ Nemajte pochmúrne myšlienky, všetko sa nakoniec na dobré obráti.
Uprite dnes svoju pozornosť na prácu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk