Sláva, o akej ani netušil. Režisér Nolan bol prekvapený zo Stylesa

11.07.2017 09:50
Harry Styles
Spevák Harry Styles na archívnom zábere. Autor: ,

Už o pár dní príde do kín novinka režiséra Christophera Nolana - veľkofilm Dunkirk o slávnej bitke, ktorá sa odohrala počas druhej svetovej vojny. Hrá v ňom aj spevák Harry Styles.

Bývalý člen a frontman formácie One Direction získal v snímke rolu jedného z vojakov. Režisér Nolan sa však nedávno priznal, že keď Stylesa obsadzoval, netušil, aký slávny v skutočnosti je. „Nemal som poňatia, aký je v skutočnosti populárny. Áno, moja dcéra o ňom hovorila, moje deti ho v jednom kuse spomínali, ale mne to akosi nedochádzalo,“ vyhlásil režisér batmanovskej série.

„Pravdou je, že som ho obsadil, pretože dokonale zapasoval do úlohy, ktorú hrá. To miesto si zaslúžil bez ohľadu na to, či je slávny,“ dodal ešte Nolan. S podobnou skúsenosťou ohľadom slávy mladého talentu sa však stretol aj jeho herecký kolega z Dunkirku Mark Rylance.

„Moja jedenásťročná neter bola nadšená tak ako nikdy, pretože som prezradil, že budem nakrúcať s Harrym Stylesom. Získal som si jej uznanie. Vyhral som Harryho,“ zavtipkoval si držiteľ Oscara.

Veľkofilm Dunkirk vstúpi aj do slovenských kín 20. júla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sláva #Harry Styles #Dunkirk #Christopher Nolan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neopúšťajte sa, rozchod s priateľom nie je koniec sveta.
Nezabúdajte na svoju prácu, ponorte sa do nej...

+ Neberte všetko v zlom, všetko sa dá vyriešiť, zdravie je prvoradé.
Nebojte sa zmien, budú pre vás len...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk