Rihanna pod taktovkou Luca Bessona: Už sa nevie dočkať premiéry!

14.07.2017 00:00

Hoci hlavnou hviezdou bude topmodelka Cara Delevingne, aj speváčku Rihannu už čoskoro uvidia diváci po celom svete v novej snímke Valerian a mesto tisícich planét. Sfilmovaný komiks v réžii Luca Bessona bol vraj pre hviezdu splneným snom.

Speváčka Rihanna na zábere z filmu Luca Bessona...
Speváčka Rihanna na zábere z filmu Luca Bessona Valerian a mesto tisícich planét. Autor: Magicbox Slovakia

Barbadoská rodáčka, ktorá si vo veľkorozpočtovom filme zahrala Bubble – tanečnicu, uväznenú v mimozemskom kabarete, ktorá je schopná fyzickej transformácie. Práve tá vraj dala 29-ročnej hviezde poriadne zabrať. Rihanna však bola ochotná podstúpiť hodiny maskovania a prácu pod vedením francúzskeho režiséra si užila naplno.

„Všetci ma odhovárali, vraveli, aby som zabudol, že je to nemožné. Hovoril som si, že za pokus to stojí. Neviete si predstaviť, aký som bol šťastný, keď prijala svoju prvú úlohu v sci-fi žánri,“ zaspomínal si Besson na oslovenie medzinárodnej hudobnej hviezdy.

Speváčka Cara Delevigne na zábere z filmu Luca...
Speváčka Cara Delevigne na zábere z filmu Luca Bessona Valerian a mesto tisícich planét. Autor: Magicbox Slovakia

Podľa neho bolo skvelé, že sa Rihanna skromne označila za hereckého začiatočníka a požiadala francúzskeho tvorcu snímok ako Leon či Piaty element, aby ju viedol. „Mohla tiež povedať, že je superstar a že ju mám tak brať. Bola úžasná, podriadila sa všetkým požiadavkám, vnímala všetky detaily. Bol zážitok pracovať s ňou,“ opísal Besson.

Rihanna sama zverejnila na svojom Instagrame odkaz na premiéru filmu. Sci-fi film, v ktorom si okrem nej zahrala topmodelka Cara Deleingne a herec Dane De Haan, príde do slovenských kín 21. júla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Valerian a mesto tisícich planét #sci-fi #rola #Rihanna #Luc Besson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neviňte zo všetkého len seba, neprospieva vám to, začnite uvažovať triezvo.
Nezapájajte sa do hazardných...

+ Nezabúdajte na pitný režim, vaše telo sa vám poďakuje.
Ak sa chcete dostať na vysokú pracovnú pozíciu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk