Banderas si nezahrá Versaceho. Projekt zrušili, vraj už nemá zmysel

17.07.2017 08:30
Herec Antonio Banderas a jeho priateľka Nicole...
Herec Antonio Banderas a jeho priateľka Nicole Kimpel na archívnom zábere. Autor: ,

Španielsky herec a režisér Antonio Banderas si napokon nezahrá talianskeho módneho návrhára Gianniho Versaceho v celovečernom filme, ktorý pripravoval dánsky filmár Bille August.

Ako informoval magazín The Hollywood Reporter, dôvodom je zrušenie projektu. Jedným z dôvodov ukončenia prác na filme je očakávaná nová sezóna antológie American Crime Story (2016) s podtitulom The Assassination of Gianni Versace od Ryana Murphyho, ktorá sa dostane na televízne obrazovky v roku 2018.

O ukončení projektu sa 56-ročný rodák z Malagy vyjadril v rozhovore pre menovaný týždenník počas podujatia Ischia Global Fest. „S Billem som sa stretol na filmovom festivale v Cannes. Pretože už pripravujú televíznu šou, v ktorej hrá moja priateľka Penelope (Cruz, pozn. red.), pozreli sme sa na seba a povedali si ‘tento film už nedáva zmysel'," povedal.

Priznal tiež, že by úloha Gianniho Versaceho bola naňho veľa. „Musím sa priznať, nemyslím si, že som Gianni. Niekoľkokrát som ho stretol v dome, kde ho zabili. Bol to veľmi nesmelý človek, veľmi uvoľnený, krásny, veľmi milý, ale niečo na ňom bolo, čo ja nemám," vysvetlil Banderas. Dodal však, že by sa aj napriek všetkému o návrhárovi mali nakrúcať filmy a seriály. „On si to zaslúži," povedal.

Ako tiež uvádza The Hollywood Reporter, August mal problémy s autorizáciou projektu, ktorý mal odkryť detaily o osobnom živote Versaceho či o jeho vzťahoch s rodinou. Versaceho príbuzní pripravovaný film svojho času označili za neautorizovaný a „fiktívne dielo“.

Spomínaná nová séria American Crime Story venovaná Versacemu vznikne podľa knihy Vulgar Favors: Andrew Cunanan, Gianni Versace, and the Largest Failed Manhunt in U.S. History (2000). Návrhára stvárni Edgar Ramirez, jeho priateľa Antonio D’Amica si zahrá Ricky Martin, ako jeho sestra Donatella sa predstaví Penelope Cruz. Andrewa Cunanana, ktorý Versaceho v roku 1997 zavraždil, stvárni Darren Criss.

#zrušenie #rola #Gianne Versace #film #Antonio Banderas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa dnes, neustále zostávate v kŕči a kontrolujete svoje správanie.
Dnes sa vo vašej práci nestane...

+ Doprajte si hneď ráno športové aktivity, dnes budete mať dobrý deň.
Niečo vám v práci dodá dobrú náladu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk