Superman s fúzami? Ani náhodou! K slovu sa dostanú triky

26.07.2017 09:00
Herec Henry Cavill ako Superman.
Herec Henry Cavill na zábere z pripravovaného filmu Misson: Impossible 6. Autor:

Profesné rozvrhy hereckých hviezd v Hollywoode sú vyrátané na dni, ba priam hodiny. Ale občas nastane situácia, ktorá zamieša karty. Platí to aj v prípade Henryho Cavilla.

Britský rodák, ktorého preslávila rola Supermana v posledných adaptáciách známeho amerického komiksu, sa v tejto úlohe objaví aj v projekte Justice League. Hoci ho dokončili už pred pár mesiacmi, došlo na to, že herci musia pretočiť niektoré scény. Problémom však je, že Cavilla už zamestnáva iný projekt.

Tridsaťštyrirročný herec pracuje v súčasnosti na akčnom filme Mission: Impossible 6 a práve kvôli nemu má momentálne na tvári bradu a jemné fúziky. „Štúdio Paramount mu nedovolí odstrániť si bradu, keďže jeho podoba je súčasťou produkcie a filmového vizuálu,“ píše server Variety.

Herec Henry Cavill ako Superman.
Herec Henry Cavill ako Superman. Autor: Warner Bros. Pictures

Samozrejme, Clark Kent alias Superman je priam dokonalo vyzerajúci a dohladka oholený sošný superhrdina. Preto sa rozhodli štúdia investovať ďalšie peniaze do trikov. Áno, chápete to správne – Cavillovi digitálne odstránia bradu a fúzy, aby v nanovo nakrúcaných scénach pre Justice League predviedol svoju hladkú tvár.

Bizarné? Nuž, pravdou je, že ide o veľa – oba projekty patria k očakávaným kasovým trhákom a musia byť bezchybné. A herci, ktorí sa zaviazali zmluvami štúdiám, musia poslúchať.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vizáž #nakrúcanie #Mission: Impossible 6 #Justice League #Henry Cavill
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Make-up vašu pleť veľmi zaťažuje a vyzeráte ešte viac unavene, myslite nato.
Ak to v práci nezvládate, nie...

+ Ste zdravý ako rybička nemáte sa čoho obávať.
Pracovné podmienky máte dobré, plat je slušný, tak v čom...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk