Adela Vinczeová: Pyco je ako bicykel, na ktorom sa jazdiť nezabúda

, 25.08.2017 00:00

Po šesťročnej pauze sa na obrazovky vráti tanečná šou Let's Dance. Opäť po rokoch spojí aj moderátorskú dvojicu Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch.

Moderátorská dvojica Adela Vinczeová a Martin...
Moderátorská dvojica Adela Vinczeová a Martin Pyco Rausch. Autor: TV Markíza

Hoci televízna „premiéra“ ich čaká až v nedeľu 3. septembra, spoločne sa objavili už na štvrtkovej tlačovej konferencii. Ako inak, aj ju odmoderovali. Na otázku, či moderátorské spojenie medzi nimi prirodzene pretrváva, alebo sa veci časom trošku zmenila, odvetila Adela Vinczeová veľmi pohotovo. „Ak by sa niečo zmenilo, zistíme to asi počas prenosov. Ale už aj na tlačovej konferencii, ktorú sme spolu moderovali, som mala pocit, že to išlo nejako plynulo a hladko a adekvátne danej téme.“

Známa blondínka má podľa vlastných slov pár moderátorských partnerov, s ktorými jej to ladí. „S každým trochu inak, ale ladí. A Pyco je jeden z tých bicyklov, na ktorom sa jazdiť nezabúda,“ skonštatovala s úsmevom.

Herec
		Branislav Deák a jeho tanečná
		kolegyňa...
Speváčka
		Emma Drobná má najmladšieho
		tanečného...
+9Bývalá Miss Slovensko
		a riaditeľka súťaže
		Miss...

Na moderovanie tanečnej šou sa už veľmi teší. Aj preto, že v nej vyvoláva len pozitívne pocity. „V tomto programe sa netlačí na emócie súvisiace s tým, ako sa bude ľuďom ďalej odvíjať život, keď z hry vypadnú alebo vyhrajú. Účinkujúci sú ľudia, ktorí už niečo dosiahli a prišli sa sem baviť. Aj preto si myslím, že tá noblesa spojená s nezaťaženosťou tým, čo bude so mnou, ak vypadnem ako napríklad v Superstar, robí túto šou veľmi príjemnou,“ vysvetlila svoj pohľad Vinczeová, ktorá v minulosti v Let's Dance aj účinkovala.

Vzhľadom na prácu počas živých prenosov sa diváci však budú musieť na čas zaobísť bez Chart Show. „Dohodli sme sa s vedením televízie, že by nemala bežať v rovnakom čase. Toho by bolo naozaj veľa,“ uviedla Vinczeová. „Takže na teraz sa Chart Show odsúva a mala by sa vrátiť vo vhodnom čase,“ doplnila ešte.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#moderovanie #Martin Pyco Rausch #Let´s Dance #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodsúvajte si nezmysli, že niečo s vašim zdravým nie je v poriadku.
Finančné možnosti sa nateraz...

+ Zdravotné výsledky dopadnú veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Len vy si musíte vybrať svoju cestu, nikto...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk