Šou Zem spieva sa vráti na jar, kastingy budú praskať vo švíkoch

28.09.2017 15:15
Urpin
Folklórny súbor Urpín - víťaz 1. série šou Zem spieva. Autor:

V apríli sa víťazstvom súboru Urpín skončila prvá séria sledovanej šou Zem spieva.

V relácii dostali priestor neprofesionálni slovenskí folkloristi, ktorých tvorcovia vyberali ako zástupcov jednotlivých regiónov, dohromady televízia predstavila 63 amatérskych súborov, skupín, tanečníkov a spevákov. Formát sa tešil vysokej sledovanosti. A tak sa RTVS púšťa do príprav ďalšej série. Na kastingy sa už stihli prihlásiť stovky záujemcov.

Ako informuje RTVS, prihlásili sa napríklad jednotlivci či skupiny z Rumunska, Maďarska či Srbska. Prvý z kastingov sa uskutoční 8. októbra 2017 v Múzeu slovenskej dediny v Martine a druhý 15. októbra 2017 v Ľubovni­anskom skanzene v Starej Ľubovni.

Pre veľký záujem zo zahraničia RTVS predĺžila možnosť týmto záujemcom prihlásiť sa do šou Zem spieva do 31. októbra 2017, dokedy bude možné posielať prihlášky aj s priloženým videom.

Moderátorsky šou zastrešila trojica mladých...
Moderátorsky šou zastrešila trojica mladých umelcov zo zoskupenia S hudbou vesmírnou: Zľava: Daniel "Sorizzo" Kis, Dominika Morávková (rod. Zeleníková) a Marek Koleno. Autor: RTVS

Moderátorsky šou v prvej sérii zastrešila trojica mladých umelcov zo zoskupenia S hudbou vesmírnou, podobne to bude aj v druhej sérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zem spieva #2. séria
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite sa stravovať zdravšie, inak vás problémy so srdcom neobídu.
S pozitívnym myslením vám dnes pôjde...

+ Ráno sa poriadne najedzte, celý deň budete v lepšej nálade.
Ak potrebujú vaši kolegova pomocnú ruku,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk