Dal dolu 13 kíl! Takto sa zmenil pre novú úlohu seriálový fešák

19.10.2017 10:00

Niežeby to bolo dnes už niečo výnimočné, ale niekedy môže fyzická transformácia pre filmovú rolu dať poriadne zabrať. Vie to aj Taylor Kitsch.

Herec Taylor Kitsch so svojou normálnou...
Herec Taylor Kitsch so svojou normálnou hmotnosťou. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Herec známy napríklad zo seriálu Temný prípad sa pre rolu v novom projekte pod názvom Waco rozhodol zhodiť viac ako desať kilogramov. Dôvodom bolo, že stvárňuje postavu skutočného Davida Koresha – lídra náboženského kultu, ktorý veril, že je posledným prorokom a s ktorého menom sa spája kauza zneužívania mladistvých, polygamie, ale aj finálneho stretu s FBI.

Tridsaťšesťročný Kitsch sa o príprave na úlohu rozhovoril v talk-šou Ellen DeGeneresovej. „Mal som na to štyri mesiace, čo je v podstate zdravší spôsob, ako zhodiť. Každý mesiac šli dolu tak tri kilá,“ uviedol herec, ktorý pre rolu zhodil presne 13 kilogramov.

Herec Taylor Kitsch na zábere zo seriálu Waco....
Herec Taylor Kitsch na zábere zo seriálu Waco. O 13 kíl ľahší. Autor: Paramount Network

Docielil to vraj zníženým príjmom kalórií. Na raňajky zjedol jedlo s hodnotou 500 kalórií, potom už nasledovala len zelenina a ovocie a na záver dňa (čo bolo v tomto prípade o štvrtej popoludní) už konzumoval len slepačí vývar. Potom si šiel ešte zabehať.

„Ale poviem vám, ak nemáte už z čoho zhadzovať, to ešte len začne byť ťažké,“ doplnil ešte herec, ktorý pred kariérou v Hollywoode pracoval ako osobný tréner. Momentálne sa už s hmotnosťou vracia do normálu – vraj môže jesť, čo sa mu zachce. „A to je úžasné,“ vyhlásil so smiechom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Waco #Taylor Kitsch #schudnúť #rola
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ovocie a zelenina v surovom stave zmiernia vaše tráviace problémy.
Dnes bude na vás vyvíjaný veľký tlak od...

+ Namiesto sedenia v kine sa choďte prejsť do prírody, bude vám lepšie.
Za dverami vás čakajú nové pracovné...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk