Bohovia na zemi? Ak by zostúpili, majú toto telo, ukazuje Hemsworth

25.10.2017 15:17

Aj do slovenských kín vstúpi o týždeň tretí film zo série o superhrdinovi Thorovi. Snímka s podtitulom Ragnarok opäť prináša v hlavnej úlohe herca Chrisa Hemswortha.

Herec Chris Hemsworth ako Thor v treťom filme...
Herec Chris Hemsworth ako Thor v treťom filme série Thor: Ragnarok.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Disney/Marvel

Austrálsky rodák vo filme stvárňuje mýtického boha a dalo by sa povedať, že podobná je aj jeho fyzická kondícia. Hemsworth ohuruje na plátne dokonalým vzhľadom a bezchybnou horou svalov. Štúdiá Disney zverejnili nové zábery z filmu, v ktorom si zahrala aj Cate Blanchett či Tom Hiddleston. Na jednom z nich vidieť Chrisa Hemswortha vo filmovom kostýme, no hore bez.

Hercova kondícia je už roky zdrojom jeho popularity a množstva nadšených reakcií od internetových fanúšičiek či fanúšikov. Tridsaťštyriročný akčný hrdina počas príprav na túto úlohu, ktorú si okrem prvých dvoch filmov zo série o Thorovi strihol aj v rámci série Avengers, drie skutočne tvrdo.

Na internete sa nedávno objavilo video, ktoré ukazuje, aký tréning podstupuje hollywoodsky miláčik a držiteľ titulu Najsexi muža planéty – verte, nie je to žiaden med lízať. Ale za tie honoráre a popularitu, ktorú mu filmy z komiksového univerza priniesli, to určite stojí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Thor: Ragnarok #Telo #forma #Chris Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vypnite na chvíľu myseľ a užívajte si to ticho a spokojnosť okolo vás.
Začnite sa snažiť nájsť si novú...

+ Vezmite si deň voľna a vyspite sa z jemnej nádchy, podchyťte to včas.
Pracovné aktivity nechajte na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk