Kraus urobil z Hilmerovej zlatokopku, z Majeského šialenca

18.03.2011 14:50
Monika Hilmerová
Monika Hilmerová ako letuška Eva v Keby bolo keby 2. Autor:

Zabudnite na uhladený párik z Ordinácie v ružovej záhrade. V pokračovaní seriálu Keby bolo keby sa Hilmerová a Majeský predstavia tak, ako ich diváci nepoznajú.

Už v utorok štartuje na JOJ-ke pokračovanie seriálu Keby bolo keby. Fanúšikovia najdrahšieho slovenského seriálu sa môžu tešiť nielen na nové zápletky, ale aj na čerstvé tváre, ktoré sa v seriáli objavia. Hereckú zostavu spestria aj milenci z Ordinácie v ružovej záhrade, Monika Hilmerová a Marek Majeský.

„Monika Hilmerová si mala zahrať už v prvej sérii Keby bolo keby, ale čakala bábätko, takže nám dala košom. Vzhľadom na je herecké kvality sme ju mali uloženú v hlave a teraz sa nám hodila,“ vraví scenárista Andy Kraus a pokračuje: „Postavu pre Moniku sme špeciálne vytvorili, lebo sme ju chceli divákom predstaviť v inom svetle, než na akú sú zvyknutí. Hrá totiž typickú bratislavskú blondínku, letušku, jemne vymletú,“ smeje sa Andy Kraus.

Podobne sa Kraus zahral aj s postavou herca Mareka Majeského, ktorý takisto patrí k stáliciam markizáckej Ordinácie. Žiadneho uhladeného „slúšňáka“ však nečakajte. „Podobne divákov prekvapí aj on. Urobili sme z neho čistého schizofrenika, ktorý mení nálady ako na bežiacom páse. V jednej sekunde daruje žene ruže a v ďalšej ju škrtí na kapote auta. Čistý blázon, ale výborný,“ teší sa Kraus.

A hoci sa Marek Majeský s Monikou Hilmerovou v niektorých scénach Keby bolo keby stretnú, milenci z nich tento raz nebudú. Sympatická herečka sa ako seriálová zlatokopka zapletie s Mariánom Miezgom.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepite priveľa alkoholu, nie len, že vám to škodí z vnútra ale aj z vonku.
Zapracujte na sebe, potrebujete...

+ Venujte dnešný deň len sebe, choďte ku kaderníčke, budete sa cítiť krajšie.
Nešetrite na svojom zdraví,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk