Tisíc dielov Oteckov? Marek Fašiang má prekvapivú odpoveď

, 02.01.2018 00:00
Marek Fašiang
Herec Marek Fašiang v seriáli Oteckovia. Autor:

Herec Marek Fašiang je síce seriálovým nováčikom, ale prácu pred kamerou s kolegami z Oteckov, Vladimírom Kobielskym, Braňom Deákom či Filipom Tůmom, si už vychutnáva.

Začiatok bol však preňho skutočnou výzvou. „Do projektu som nevstupoval s veľkými skúsenosťami pred kamerou, takže nakrúcanie bolo to pre mňa obrovskou výzvou. Áno, začiatky boli pomerne náročné, ale aj vďaka kolegom som sa do procesu nakrúcania dostal a teraz si už výrobu seriálu užívam, baví ma. Aj keby mali Oteckovia tisíc dielov, bol by som s tým ‚OK‘, lebo do práce chodím rád,“ opísal s úsmevom.

V seriáli je oteckom jedného dieťaťa, dcérky, on sám je však v reálnom živote bezdetný. Ako svoju seriálovú dcéru zvládal? „Niektoré scény s deťmi sú naozaj náročné na výrobu, najmä tie, kedy je drobcov pred kamerami viac. Na druhej strane, práve deti dodávajú seriálu čosi milé, ľudské a pekné,“ opísal Fašiang. So seriálovou Laurou si museli na seba zvykať, čo herec nijako nepopiera. „Predsa len, pred 7-ročné dievčatko zrazu postavili cudzieho chlapa, ktorý mal byť jeho otcom. Takže naše oťukávanie bolo trošku dlhšie. Keď sme si už na seba zvykli, stali sa z nás kamaráti.“

Vladimír Kobielsky a
		Natália Puklušová
		v...
Herečka Mária
		Havranová a Marián Mitaš 
		v...
+9Herečka Mária
		Havranová ako učiteľka v
		seriáli...

Scenáristi z neho spravili vdovca, bez partnerky však dlho nezostane. „Mojou osudovou ženou v Oteckoch bude Linda, učiteľka zo škôlky, ktorú hrá Mary Havranová,“ prezradil.

Hoci novinka z produkcie Markízy spadá do komediálneho žánru, ako televízny divák Fašiang aktuálne uprednostňuje skôr mysteriózne či dramatické seriály. „Práve sledujem série ako Stranger Things či Narcos,“ dodal.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Oteckovia #Marek Fašiang
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Radujte sa z každého okamihu a tešte sa zo svojho života.
Čaká vás okamih pravdy, ktorý vás vyslobodí z...

+ Začnite sa starať o svoje telo a nezanedbávajte teplé stravovanie.
Rozprávajte len o tom čo viete, nie o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk