Hrať bez mejkapu, ani sekundu som neváhala, vraví Saoirse Ronan

06.01.2018 00:00
Herečka Saoirse Ronan získala cenu za herecký...
Herečka Saoirse Ronan získala cenu za herecký výkon vo filme Lady Bird aj na filmovom festivale v Palm Springs. Autor: ,

Vďaka úlohe v snímke Lady Bird sa o herečke Saoirse Ronanovej hovorí ako o horúcej kandidátke na Zlatý glóbus a tiež Oscara. Nakrúcanie pre ňu vraj bolo nesmierne príjemné.

Blondínka, ktorá už ako detská herečka zaujala svet výkonom vo filme Pokánie (a získala svoju prvú nomináciu na Oscara), sa v novinke režisérky Grety Gerwigovej objavuje celkom bez líčidiel. Nakrúcať bez mejkapu vraj pre ňu nebolo vôbec náročné.

„Ani sekundu som nad tým neuvažovala,“ uviedla Ronan. „Keď hráte postava, minimálne, čo sa mňa týka, dostávate licenciu posunúť sa na miesta, na ktoré ste predtým nikdy nevstúpili. Či už v prípade vzhľadu, typu osobnosti, alebo hlasu, všetkého,“ komentovala herečka. Podľa nej je v možnosti zahrať si dobrú postavu obrovská sloboda pre herca.

Ronanovej talent je neprehliadnuteľný, keďže jej filmové výkony pravidelne zaujímajú kritikov, ale aj verejnosť. Po spomenutom Pokání sa dočkala ďalšej nominácie na sošku Oscara za výkon vo filme Brooklyn. Čoskoro by mala potvrdiť svoju pozíciu veľkého hereckého talentu aj ďalšou nomináciou. Tie oscarové však zverejnia až pár týždňov po vyhlásení cien Zlatý glóbus, ktoré sa koná v nedeľu 7. januára.

Herečka
		Jessica Chastain v kreácii Givenchy.
Herec Gary
		Oldman a jeho manželka Gisele
		Schmidt.
+20Herečka Holly Hunter
		pózuje fotografom na
		29....

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sloboda #Saoirse Ronan #Oscar #mejkap #herectvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie máte v poriadku, pokiaľ pokojne spíte a chutí vám jesť.
Nenechávajte si prácu na poslednú chvíľu,...

+ Hydratujte svoje ruky po každom umývaní, kožné problémy ustúpia rýchlejšie.
Porozprávajte sa so svojou...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk