Zvodná kráska z Čertovín Sandeva: Hneď by som sa vrátila späť!

Česká herečka macedónskeho pôvodu Sara Sandeva s obrovským nadšením prijala ponuku stvárniť Haničku v novej rozprávke Zdeňka Trošku Čertoviny, ktorá príde do slovenských kín vo štvrtok.

11.01.2018 00:00
debata
Česko-macedónska herečka Sara Sandeva na... Foto: Profimedia
Sara Sandeva Česko-macedónska herečka Sara Sandeva na premiére Čertovín v Bratislave.

„Keď som dostala od Zdeňka scenár a dostala sa mi informácia, že to bude rozprávka, tak som z toho bola úplne paf, pretože ja som na jeho rozprávkach vyrastala, najmä na Princeznej ze mlejna. A keď mi povedali, že to bude dosť podobné ako Princezna ze mlejna a že tá Hanička s tou Eliškou sú tiež v niečom podobné, tak som z toho bola veľmi šťastná," vyhlásila Sandeva.

"Je to krásny pocit, ale aj veľká zodpovednosť. Dúfam, že je to rozprávka, ktorá tu nebude len rok, ale že ju budú pozerať aj za desať – dvadsať rokov, napríklad aj moje deti,“ povedala v rozhovore 20-ročná rodáčka zo Skopje, ktorá si podľa vlastných slov našla vďaka nakrúcaniu veľa nových kamarátov.

„Zdeněk dal dokopy ľudí, s ktorými som sa cítila ako s rodinou. Aj keď som mala počas natáčania voľno, tak som tam zostávala, bola som tam s nimi a bolo to veľmi fajn. Keby sa to natáčalo znova, hneď sa tam vrátim a celý ten proces si užijem odznovu,“ zasmiala sa Sandeva.

Mladá herečka sa do Južných Čiech, kde rozprávku nakrúcali, chystá aspoň vo svojom voľnom čase. „Určite tam zavítam, tie rybníky som si úplne zamilovala, a tá krásna príroda… Ale až keď bude teplo, ja som skôr ten letný typ, ako by som mala niekam chodiť v zime,“ dodala.

debata chyba
Viac na túto tému: #rola #Zdeněk Troška #nadšenie #Sara Sandeva #Čertoviny

+ Neprepadajte zlej nálade, všetko je tak ako má byť, zdravie máte v poriadku.
Pracovný spor sa dorieši vo váš...

+ Objavíte v sebe nečakanú vnútornú silu a začnete nový spôsob bytia.
Zmena zamestnania bude viesť iba...