Mladý herec Oswald z Oteckov o vzťahoch: Má 17 a toto už za sebou?

15.01.2018 08:30
Oliver Oswald
Herec Oliver Oswald zo seriálu Oteckovia. Autor:

Slovenský herec Oliver Oswald po prvý raz chodil s dievčaťom už v trinástich.

„Veľa ľudí má preto voči mne predsudky. Bola to taká detská láska, napriek tomu ten vzťah trval rok a pol. Ona bola staršia, mám z toho všelijaké pekné zážitky,“ povedal v rozhovore.

Odkedy sa však so svojou prvou láskou rozišiel, je uňho na prvom mieste sloboda. „Keď sa to skončilo, tak som pochopil, že ešte nemám na vzťah vek. Ja som človek, ktorý miluje slobodu a táto sloboda sa pri vzťahu totálne stráca,“ podotkol mladý herec.

„Viem si predstaviť, že by som sa stopercentne venoval nejakej frajerke a raz to aj bude možné, ale kým príde ten čas, budem si život užívať radšej sám. Babu si nájdem, až keď budem mať na ňu priestor,“ uviedol Oswald, ktorý sa objavuje v seriáli Oteckovia.

Momentálne by ho vzťah podľa vlastných slov skôr brzdil. „Teraz je čas na rozvíjanie sa a na slobodu. Pri tom, ako teraz skúšam rôzne veci, by ma podľa mňa vzťah sčasti zastavil. Vo vzťahu má človek proste iné priority, už len vzťah sám o sebe je predsa priorita,“ uzavrel.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #predsudok #Oliver Oswald #chodenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Prechladnete, a to len z toho dôvodu, že sa nesprávne obliekate.
Nedôverujte ľuďom, ktorých...