Kráska zo Stranger Things sa vrátila za milencom. Spieva na neho ódy

24.01.2018 15:16

V nedeľu sa herečka Natalia Dyer objavila na vyhlásení americkej hereckej asociácie. Hoci si zapózovala so seriálovými kolegami z projektu Stranger Things, jeden muž po jej boku chýbal.

Herečka Natalia Dyer na vyhlásení Národných...
Herečka Natalia Dyer na vyhlásení Národných televíznych cien v Londýne. Oblečená do šiat značky Prada. Autor: PRADA

Reč je o Charliem Heatonovi, jej hereckom kolegovi, ktorého pred pár mesiacmi zadržali na letisku v USA a s podozrením na prechovávanie drog ho nevpustili na územie krajiny. Hoci incident sa vysvetlil, Heaton sa do USA stále nevrátil.

Dvojicu však spoločne zachytili objektívy v utorok večer na vyhlásení Národných televíznych cien v Londýne. Dyer oblečená v marhuľových flitrami pošitých šatách Prada sa spokojne usmievala po jeho boku.

Už dávnejšie na adresu svojho priateľa prezradila, že sa s ním skvelo pracuje. „Je šikovný a nekazí naše spoločné scény,“ poznamenala s humorom. „Aby som bola presnejšia, je skvelý. Veľmi talentovaný, ako všetci v hereckom obsadení. Je skvelé môcť s nimi pracovať,“ uviedla na margo kolegov z projektu Netflixu, ktorý sa dočkal už dvoch sérií a v pláne je tretia.

Zľava: Dacre Montgomery, Natalia Dyer a Joe...
Zľava: Dacre Montgomery, Natalia Dyer a Joe Keery zo seriálu Stranger Things. Dyer má na sebe róbu Dior Haute Couture. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Stranger Things #Natalia Dyer #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V žiadnom prípade neohrozujte svoje zdravie.
Choďte si za svojim snom a nenechajte si ho len tak...

+ Nebuďte lenivý, začnite cvičiť a starať sa o svoje telo.
Nebude bohužiaľ vždy všetko ako z filmu, avšak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk