Captain Marvel zlákal aj Annette Benningovú. Bude to 'ženský' film?

12.05.2018 10:30
Annette Bening
Herečka Annette Bening pózuje fotografom na žúre BAFTA 2018 Nominees Party. Autor: ,

Americká herečka Annette Bening sa pridala k hereckému obsadeniu pripravovanej akčnej snímky Captain Marvel z dielne Marvel Studios.

Novinka, ktorá vzniká na motívy rovnomennej komiksovej série, je prvou komiksovou adaptáciou, v ktorej si 59-ročná rodáčka z Topeky v Kansase zahrá.

Bening sa v snímke objaví spolu s Brie Larson, ktorá sa ujme titulnej roly. Okrem nich sa vo filme predstavia aj Jude Law, Ben Mendelsohn, Gemma Chan, Djimon Hounsou a Lee Pace, pričom poslední dvaja menovaní si zopakujú úlohy z marvelovky Strážcovia galaxie (2014), kde sa ukázali ako Korath a Ronan. Koho presne Bening v Captain Marvel stvárni, zatiaľ nie je známe, podľa informácií magazínu The Hollywood Reporter, by však mala byť vedkyňou.

Captain Marvel sleduje príbeh pilotky Carol Danvers, ktorej sa po nehode zmieša DNA s mimozemskou, čo spôsobí, že nadobudne nadprirodzenú silu. Film je prvým marvelovským projektom, v ktorom sa v hlavnej úlohe objaví žena. Réžiu snímky, ktorú momentálne nakrúcajú v okolí Los Angeles, majú na starosti Anna Boden a Ryan Fleck.

#rola #Captain Marvel #Annette Bening
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, vypustite zo seba stres a negatívnu energiu.
Žiadny problém dnes nebude priťažký, myslite...

+ Nepreháňajte to s liekmi, neprospievajú vám, uvedomte si to.
To, že vám neostalo veľa, neznamená, že...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk