Vrátili sa na miesto činu! Hollywoodske zlodejky sa chystajú valcovať kiná

24.05.2018 00:00

Už o pár týždňov sa aj do slovenských kín dostane novinka pod názvom Debbina osmička. Ide o ženskú verziu známej krimi komediálnej série Dannyho dvanástka. Akurát s hlavnými ženskými predstaviteľkami.

Zľava: Herečky Sandra Bullock, Cate Blanchett a...
Zľava: Herečky Sandra Bullock, Cate Blanchett a Anne Hathaway pózujú spoločne na stretnutí s médiámi v rámci promo k filmu Debbina 8.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Producentom sa do projektu podarilo získať hneď niekoľko hviezdnych mien, medzi nimi napríklad aj dvojnásobná držiteľku Oscara Cate Blanchettovú či držiteľky Oscara Anne Hathawayovú a Sandru Bullockovú. Všetky dámy sa stretli v utorok popoludní aj na stretnutí s médiami v Metropolitnom mú­zeu.

Výber miesta nebol náhodný – práve v priestoroch tohto slávneho kultúrneho svätostánku sa uskutoční lúpež, ktorú diváci uvidia v spomenutom filme. A jej hlavnou scenáristkou je práve Sandra Bullock ako Debbie Ocean.

Zľava: Herečky Sarah Paulson, Awkwafina, Sandra...
Zľava: Herečky Sarah Paulson, Awkwafina, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway a Mindy Kaling pózujú na prezentácii filmu Debbina 8.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Na prvom foto-termíne s médiami sa objavili okrem spomenutých dám aj herečky Mindy Kaling, Sarah Paulson a Awkwafina. Do zostavy chýba ešte britská herečka Helena Bonham Carter a Rihanna.

Herečka Cate Blanchett, ktorá len nedávno predsedala porote v Cannes, uviedla, že bola nesmierne zábava nakrúcať film v takomto silnom ženskom kolektíve a že dúfa v pozitívnu divácku odozvu. „Verím, že diváci sa budú pri filme zabávať rovnako, ako sme sa my bavili pri jeho nakrúcaní,“ odkázala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Cate Blanchett #Sandra Bullock #Anne Hathaway #Debbina 8
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...