Zadok je zadok... nový seriál vo Francúzsku však ukazuje ešte viac. Všetko!

11.06.2018 00:00

Seriál, v ktorom sú všetci herci nahí a ktorých zábery nie sú rozostrené, začal tento týždeň vysielať francúzsky kanál OCS Max.

Záber zo seriálu Nu, v ktorom herci účinkujú...
Záber zo seriálu Nu, v ktorom herci účinkujú takmer celý čas nahí.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: OCS

Dej sa odohráva v roku 2026, kedy sa bývalý policajt prebúdza po dlhej dobe z kómy a zisťuje, že vo Francúzsku medzitým začal platiť zákon nariaďujúci obyvateľstvu z bezpečnostných dôvodov odkladať na verejných miestach zvršky. Nahí ľudia totiž nikde nemôžu schovať zbraň.

Proti pravidlu, ktorého dodržiavanie je ľahšie vďaka globálnemu otepľovaniu, v zásade nikto neprotestuje – až na malú skupinu rebelov, citoval z deja denník Le Parisien. Seriál nazvaný Nu (Nahý) je podľa denníka určený pre divákov od 16 rokov.

„Nebol som posadnutý tým urobiť seriál s nahými ľuďmi,“ uviedol režisér a scenárista Olivier Fox. Filmár býva vedľa baru La Belle Equipe, v ktorom prišlo pri teroristickom útoku v novembri 2015 o život 20 ľudí. Fox povedal, že už mu bolo zaťažko stále stretávať vojakov na hliadke.

„Hovoril som si, že by človek musel byť úplne nahý, aby dokázal, že nemá zbraň,“ vysvetlil režisér. Svoju úvahy postupne pretavil vo scenár.

Jeden z hercov uviedol, že mu nerobilo problémy sa pred kamerou vyzliecť, ale obával sa, či účasť v neuškodí jeho kariére. „Kvalita seriálu ma ale nakoniec presvedčila. Koniec koncov, zadok je zadok,“ konštatoval.

#zbraň #Televízia #seriál #novinka #nahý #Francúzsko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Svoj smútok nezajedajte sladkosťami, neprospieva vám to.
Dnes vás čaká veľmi dobrá pracovný deň, máte sa...

+ V pohodlí domova už nepracujte, radšej sa venujte príjemnejším činnostiam.
Nezabúdajte športovať, vaše...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk