Walking Dead bez Andrewa Lincolna! Deviata sezóna bude jeho poslednou

23.07.2018 12:20
Andrew Lincoln, walking dead, the walking dead,...
Pre Andrewa Lincolna bude nadchádzajúca 9. séria The Walking Dead posledná. Autor:

Štyridsaťštyriročný rodák z Londýna, ktorý v sérii účinkuje od pilotnej epizódy, to potvrdil počas Comic-Conu v San Diegu.

„Toto bude moja posledná sezóna v úlohe Ricka Grimesa,“ oznámil, čím potvrdil májové správy o tom, že v deviatej sezóne sa Grimesov príbeh uzavrie.

Walking Dead vzniká podľa rovnomenného komiksu Roberta Kirkmana, pričom sa zameriava na následky apokalypsy, ktorá zmenila ľudí na zombie. V centre príbehu je skupina jednotlivcov, ktorí nešťastie prežili. Na čele s bývalým policajným dôstojníkom Rickom Grimesom v podaní Andrewa Lincolna cestujú naprieč USA a hľadajú si nový domov, v ktorom by ich neohrozovali zombie. Čím je ich situácia bezútešnejšia, tým viac ich vôľa prežiť núti robiť takmer čokoľvek. Projekt si v roku 2011 vyslúžil nomináciu na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší televízny seriál – dráma. Na konte má tiež 15 nominácií na Primetime Emmy, pričom dve z nich premenil na víťazstvo.

Andrew Lincoln, vlastným menom Andrew James Clutterbuck, je známy napríklad z filmov Najlepší gangster (2000), Láska nebeská (2003) alebo (K)Lamač sŕdc (2010). Zahral si aj v seriáloch This Life (1996 – 1997), Teachers (2001 – 2004), Život po živote (2005 – 2006) alebo Strike Back (2010 – 2018). V spomínanom hororovom seriáli Walking Dead stvárňuje Ricka Grimesa od roku 2010.

#Walking Dead #Andrew Lincoln
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte ani malé nádchy, radšej si jeden deň oddýchnite.
Nepodceňujte sa, ste veľmi šikovný človek...

+ Všetko sa dá riešiť aj s chladnou hlavou, nemusíte sa vždy vystresovať.
Naučte sa robiť poriadne a nie len...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk