Polívková pre Pravdu: Ženy či muži - žiaden rozdiel, zložité to máme všetci

, , 21.09.2018 00:00
Herečka Anna Polívková a jej partner Michal...
Herečka Anna Polívková a jej partner Michal Kurtiš na archívnom zábere. Autor:

Komediálny talent herečky Anny Polívkovej už otestoval nejeden český režisér. Najnovšie sa testovala aj jej schopnosť vcítiť sa do mužskej hlavy. Podarilo sa to?

V komediálnej novinke Po čom muži túžia si dcéra herca Boleka Polívku zahrala muža, ktorému sa splní želanie a jedného rána sa zobudí v ženskom tele. Mužské myslenie a pohľad na svet mu však zostáva. Teda aspoň zo začiatku.

Česká herečka si vraj podobnú zmenu v skutočnosti predstaviť nedokáže. „Nedokážem si predstaviť fyzicky, že sa telo zmení. Ale keby som si to mala odmyslieť, možno by ma bavilo zažiť nejaký taký večierok v mužskom tele,“ vyhlásila pre Pravdu Polívková. „Ale baliť ženu ako muž si naozaj nedokážem predstaviť. Asi by som to skutočne nechcela absolvovať, pripadá mi to ako najťažšia vec vôbec,“ doplnila s úsmevom.

Vo videorozhovore však tiež prezradila, že zážitok „výmeny“ pohlaví by dopriala každému. Najmä pre osobnú skúsenosť a pri hľadaní seba samého. „Nemyslím si, že to majú ľahšie muži alebo ženy, záleží na individuálnej citlivosti. A teraz je špeciálne také obdobie, že to majú zložité všetci, pretože všetci sa musia znovu nájsť. Ženy prežívajú dilemu, či chcú citlivého muža, ktorý s nimi bude plakať pri romantických komédiách, alebo skôr toho ochranára. Ale myslím si, že to nie je v rozpore, že muž môže byť ten, s ktorým sa cítite v bezpečí, ale zároveň byť citlivý,“ zhrnula Polívková, ktorá už niekoľko rokov tvorí pár s tanečníkom Michalom Kurtišom.

Dvojica sa zoznámila počas práce na šou Stardance a odvtedy tvorí pár. Kurtiš je od Polívkovej o desať rokov mladší. Pri otázke, v čom vníma výhody vzťahu s mladším partnerom, sa síce Polívková trošku zapotila, ale odpoveď nám nakoniec dala. Viac v priloženom videu.

Tvorcovia filmu Po
		čom muži túžia -
		zľava:...
Herec Marek Majeský si
		prišiel pozrieť
		novú...
+8Moderátorka Miriam
		Kalisová.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzťah #ženy #mladší muži #Anna Polívková #hľadanie #Po čom muži túžia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemôžete rozumieť všetkému, netrápte sa nad vecami, ktoré neovplyvníte.
Nevyhľadávajte spoločnosť kolegov,...

+ Zabudnite na sladené nápoje, prednosť dajte čistej vode.
Neprezrádzajte v práci viac ako je potrebné,...