Polívková pre Pravdu: Ženy či muži - žiaden rozdiel, zložité to máme všetci

Komediálny talent herečky Anny Polívkovej už otestoval nejeden český režisér. Najnovšie sa testovala aj jej schopnosť vcítiť sa do mužskej hlavy. Podarilo sa to?

, , 21.09.2018 00:00
Herečka Anna Polívková a jej partner Michal... Foto:
Herečka Anna Polívková a jej partner Michal Kurtiš na archívnom zábere.
debata

V komediálnej novinke Po čom muži túžia si dcéra herca Boleka Polívku zahrala muža, ktorému sa splní želanie a jedného rána sa zobudí v ženskom tele. Mužské myslenie a pohľad na svet mu však zostáva. Teda aspoň zo začiatku.

Česká herečka si vraj podobnú zmenu v skutočnosti predstaviť nedokáže. „Nedokážem si predstaviť fyzicky, že sa telo zmení. Ale keby som si to mala odmyslieť, možno by ma bavilo zažiť nejaký taký večierok v mužskom tele,“ vyhlásila pre Pravdu Polívková. „Ale baliť ženu ako muž si naozaj nedokážem predstaviť. Asi by som to skutočne nechcela absolvovať, pripadá mi to ako najťažšia vec vôbec,“ doplnila s úsmevom.

Vo videorozhovore však tiež prezradila, že zážitok „výmeny“ pohlaví by dopriala každému. Najmä pre osobnú skúsenosť a pri hľadaní seba samého. „Nemyslím si, že to majú ľahšie muži alebo ženy, záleží na individuálnej citlivosti. A teraz je špeciálne také obdobie, že to majú zložité všetci, pretože všetci sa musia znovu nájsť. Ženy prežívajú dilemu, či chcú citlivého muža, ktorý s nimi bude plakať pri romantických komédiách, alebo skôr toho ochranára. Ale myslím si, že to nie je v rozpore, že muž môže byť ten, s ktorým sa cítite v bezpečí, ale zároveň byť citlivý,“ zhrnula Polívková, ktorá už niekoľko rokov tvorí pár s tanečníkom Michalom Kurtišom.

Dvojica sa zoznámila počas práce na šou Stardance a odvtedy tvorí pár. Kurtiš je od Polívkovej o desať rokov mladší. Pri otázke, v čom vníma výhody vzťahu s mladším partnerom, sa síce Polívková trošku zapotila, ale odpoveď nám nakoniec dala. Viac v priloženom videu.

Tvorcovia filmu Po čom muži túžia - zľava:...
Herec Marek Majeský si prišiel pozrieť novú...
+8Moderátorka Miriam Kalisová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah #ženy #mladší muži #Anna Polívková #hľadanie #Po čom muži túžia

+ Užívajte si každý deň naplno a usmievajte sa, len tak budete spokojný.
Začnite si dávať väčší pozor na...

+ Uvoľnite sa a spravte si dnes deň len pre seba.
Môžete si dovoliť oveľa viac ako doteraz, nestrachujte sa....