Definitívny koniec? Evans šokuje fanúšikov, končí ako Kapitán Amerika?

05.10.2018 12:44
Herec Chris Evans na zábere z roku 2016.
Herec Chris Evans na zábere z roku 2016. Autor: ,

Americký herec Chris Evans sa zrejme lúči so svojou momentálne najznámejšou filmovou postavou, marvelovským superhrdinom Kapitánom Amerikom.

Naznačil to prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter po skončení nakrúcania štvrtých Avengerov. „Oficiálne som skončil s nakrúcaním Avengers 4. Bol to, prinajmenšom, emotívny deň. Bolo mi cťou posledných osem rokov hrať túto rolu. Všetkým pred kamerou, za kamerou i divákom ďakujem za spomienky! Som navždy vďačný," napísal 37-ročný rodák z Bostonu.

Evans sa v tejto úlohe po prvý raz predstavil v snímke Captain America: Prvý Avenger z roku 2011, ktorá bola zároveň piatym filmom takzvaného Marvel Cinematic Universe. Ten odštartoval v roku 2008 prvým filmom o Iron Manovi.

Zľava: Herečka Elizabeth Olsen a herci Chris...
Zľava: Herečka Elizabeth Olsen a herci Chris Evans a Sebastian Stan na zábere z filmu Kapitán Amerika: Občianska vojna. Autor: SITA/AP

Zahral si v nej Stevea Rogersa, drobného a vychudnutého, no čestného muža, ktorý si neželá nič iné, ako sa pridať k armáde a môcť v druhej svetovej vojne bojovať proti nacistom. Keď mu neskôr dajú experimentálne sérum, stane sa z neho supervojak – Kapitán Amerika. Odvtedy sa predstavil ako Kapitán Amerika v ďalších siedmich filmoch – medzi nimi to bola okrem Kapitána Ameriku napríklad aj séria Avengers či vo filme Ant-Man z roku 2015 alebo v cameu v snímke Thor: Temný svet (2013).

Evansova rozlúčka s úlohou pritom nie je prekvapením. Už dávnejšie sa totiž v súvislosti s ňou vyjadril: „Chcete z toho vlaku vystúpiť skôr, ako vás vyhodia."

So štvrtým filmom o Avengeroch, ktorý by sa mal dostať do kín budúci rok v máji, sa pritom končia zmluvy aj viacerým ďalším hviezdam marvelovského univerza.

#postava #koniec #Kapitán Amerika #Chris Evans
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

+ Kožná choroba bude spôsobená stresom, ktorý nateraz prežívate.
Získate dnes informácie, ktoré zlepšia...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk