Pocisková po pôrode späť na obrazovkách? Prilákala státisíce divákov

28.03.2019 14:33
Herečka Nela Pocisková (v strede) s moderátormi...
Herečka Nela Pocisková (v strede) s moderátormi šou 2 na 1 Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Autor:

Obľúbená herečka Nela Pocisková je už dvojnásobnou mamou a od pracovných aktivít si dávala na čas úplnú pauzu. V stredu sa jej však diváci dočkali v novej markízackej šou 2 na 1.

Program pod taktovkou obľúbenej dvojice Adela Vinczeová a Dano Dangl stavia na plnení úloh, ktoré duo moderátorov a zabávačov zadáva svojimi hosťom. Dočkala sa ich aj Pocisková. Azda najviac zaujala v momentoch, keď mala pred kamerami tancovať spoločne s profesionálnymi tanečníkmi.

S tancom má Pocisková bohaté skúsenosti z vlastných koncertov, ale aj muzikálových vystúpení a tak rozhodne nezostala v hanbe. A to dokonca ani v porovnaní s prezidentskými kandidátmi.

Podľa informácií zo Záhorskej Bystrice totiž markízacka šou prilákala k obrazovkám 447-tisíc divákov vo vekovej skupine nad 12 rokov a výrazne prekonala divácky záujem o poslednú predvolebnú debatu dvojice prezidentských kandidátov na obrazovke RTVS.

Nevieme síce, či je celkom dobrým signálom pre Slovensko, že ľudí viac zaujíma tancujúca herečka ako budúci prezident krajiny, každopádne – pre samotnú herečku to môže byť potešujúca správa. Diváci ju znova radi vidia a tak si môže pripraviť pôdu pre svoj návrat na televízne obrazovky.

Po pár rokoch strávených v projekte Búrlivé víno by si určite fanúšikovia radi pozreli sympatickú speváčku a herečku aj v niečom celkom novom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šou #návrat #Nela Pocisková #Dano Dangl #TV Markíza #obrazovky #Adela Vinczeová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kondíciu si udržujte, ale nepreháňajte to, aj málo je niekedy viac.
Nedovoľte, aby ste predávali veci, na...

+ Pripravovaný zákrok sa vydarí, môžete byť bez obáv, len veľa síl.
Dostanete vynikajúcu pracovnú...