Kate Hudson menila účesy, mužov aj úlohy: Oslavuje 40, takto šiel s ňou čas

19.04.2019 00:00

Hoci je dcérou hollywoodskej hviezdy, cestičku ku sláve si vyšliapala sama.

Herečka Kate Hudson na vyhlásení cien Daily...
Herečka Kate Hudson na vyhlásení cien Daily Front Row's Fashion Los Angeles Awards v roku 2019. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Herečka Kate Hudson, ktorá v piatok 19. apríla oslávi štyridsiatku, na verejnosti dlho tajila, že je dcérou oscarovej herečky Goldie Hawnovej. Jej biologickým otcom je spevák Bill Hudson, vychovával ju však matkin partner, slávny herec Kurt Russell.

Herečka
		Kate Hudson (vpravo) v
		šatách...
Herečka
		Kate Hudson prišla v šatách Valentino.
+22Kate Hudson počas Met
		Gala v New Yorku v
		roku...

Prvého väčšieho úspechu sa Hudson dočkala za rolu Penny Laneovej vo filme Na pokraji slávy (2000), za ktorú bola nominovaná na Oscara. Už predtým hrala napríklad vo filmoch Lososia rieka a 200 cigariet (obe z roku 1999).

Ďalej jej kariéru ovplyvnil úspech romantickej komédie Ako prísť o chlapa za 10 dní (2003), po ktorej začala dostávať ponuky na role v podobných filmoch. Hrala však napríklad aj v horore Kľúč (2005), dobrodružnej komédii Bláznovo zlato (2008) či v muzikáli Nine (2009).

Herečka Goldie Hawn so svojou dcérou Kate...
Herečka Goldie Hawn so svojou dcérou Kate Hudsonovou a jej adoptívnym otcom a svojím manželom Kurtom Russellom. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

V súkromí bola raz vydatá a to za hudobníka Chrisa Robinsona, s ktorým má aj dvoch synov. Randila tiež s Matthewom Bellamym z formácie Muse a od roku 2017 je jej partnerom Danny Fujikawa, ktorému porodila dcérku a stala sa tak trojnásobnou mamou.

VIDEO: Aké sú jarné a letné trendy v móde?

#herectvo #kariéra #Kate Hudson #zmena #jubileá hviezd
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...