Sláva? To nie je nič reálne, odkazuje Dračia kráľovná z Hry o tróny

21.05.2019 01:10

Mnohí by si mohli myslieť, že herečke Emilii Clarkeovej, hviezde seriálu Hra o tróny, udrie sláva na mozog. Ale svojimi slovami poriadne prekvapila.

Herečka Emilia Clarke prišla na Time 100 Gala v...
Herečka Emilia Clarke prišla na Time 100 Gala v kreácii Dolce & Gabbana. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

V rozhovore pre magazín Flaunt sa hrdinka jedného z najsledovanejších seriálov v histórii rozhovorila o tom, že sláva je vlastne len ilúzia. „Toto je nie je nič reálne. Je to fotošop, sú to štyri hodiny strávené prípravou vlasov a mejkapu, sú to šaty, ktoré som si sama nekúpila. Je to štylista, profesionálny kaderník a vizážista, ktorí robia svoju prácu, aby ľudia vyzerali krásne,“ uviedla v interview Clarke.

Herečka sa priznala, že istý čas vnímala svoju hodnotu práve na základe vyretušovaných obrázkov v časopisoch a prezentácii na premiérach či spoločenských akciách. „Je to peklo,“ poznamenala predstaviteľka Dračej kráľovnej.

Clarkeovej postava v seriáli Hra o tróny počas ôsmich sérií prešla veľkým vývojom a diváci, ktorí videli posledné epizódy, zostali mnohí v rozpakoch či rozčarovaní. Samotná hviezda si však z toho urobila žarty a zverejnila na Instagrame záber s holou hlavou a poznámkou, že „to, čo sa stalo s Daenerys jej úplne vzalo vietor z plachiet aj parochňu z hlavy“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sláva #herečka #Emilia Clarke #realita #fotošop
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...