The Voice Česko Slovensko počas víkendu spoznal víťazku, tešil sa aj Kali

27.05.2019 09:00
Raper Kali so svojím tímom v programe Voice...
Raper Kali so svojím tímom v programe Voice Česko Slovensko. Autor:

Víťazkou šou The Voice Česko Slovensko sa počas víkendu stala Annamária d'Almeida.

V jej závese skončil Jakub Moulis, tretiu priečku obsadila Eliška Urbanová a štvrtým v speváckej súťaži skončil Peter Juhás.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Absolutní vítězkou naší show se stává Annamária . Gratulujeme. . . . #thevoiceceskoslovensko #winner #teamkali

Príspevok, ktorý zdieľa The Voice Česko Slovensko (@thevoiceceskoslovensko),

Kaučom talentovanej víťazky tretej série šou The Voice Česko Slovensko bol slovenský raper Kali. Jej víťazstvo malo aj skvelú príchuť, zo šou si odniesla rozprávkových 75 000 eur.

O svojom kaučovaní v rozhovore pre Pravdu Kali povedal: „Asi najvýstižnejšie je, že som psychický kouč. Čo ja môžem radiť, keď nespievam. Všetci moji traja kolegovia sú speváci, dokázali konzultovať veci ohľadom techniky, intenzity hlasu, rozsahu. U mňa to bolo skôr o psychickej podpore, pripadal som si trochu ako kedysi môj tréner na futbale. Dodať podporu, prehovoriť do duše, uvoľniť pred zápasom – teda pred súťažou.“

Počas troch mesiacov sa diváci Markízy a Novy okrem talentovaných spevákov stretávali aj so štvoricou kaučov, ktorými sa v treťom ročníku stali Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. Moderátorských postov sa zhostili speváčky Mária Čírová a Češka Tereza Kerndlová.

Hoci šou vo februári odštartovala s nadpriemernou sledovanosťou – diváckej priazni sa tešili najmä „výbery naslepo“, nasledujúce týždne aj s príchodom hokejových Majstrovstiev sveta ťažiskovému projektu Markízy uškodili a sledovanosť prudko klesala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kali #The Voice Česko Slovensko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ananásová štava zmení vaše chute a vy sa budete cítiť príjemne.
Prácu, ktorú máte nepodceňujte, musíte...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...