Nahá pred kamerou na prahu 60-ky! Julianne Moore sa takej scény nezľakla

28.05.2019 11:54
Julianne Moore
Herečka Julianne Moore pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu Les Miserables na 72. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Cannes 15. mája 2019. Autor: ,

Vidieť vyzlečenú herečku po 40-ke bolo kedysi na filmovom plátne priam nepredstaviteľné. Posledné roky však situáciu zmenili a prispela k tomu aj Julianne Moore.

Držiteľka Oscara, ktorá sa len nedávno predvádzala na festivale v Cannes, absolvovala milostnú scénu vo filme Gloria Bell. Diváci mali možnosť vidieť sympatickú dámu hore bez v posteľovej scéne s kolegom Johnom Turturrom.

Moore, ktorá oslávila minulý rok v decembri oslávila 58. narodeniny, sa nezľakla momentu, keď bude musieť byť na obrazovke vyzlečená. Podľa nej je totiž veľmi dôležité, aby ľudia vnímali, že sexualita alebo partnerská intimita sa nekončí v istom veku.

Herečka Julianne Moore na zábere z filmu Gloria...
Herečka Julianne Moore na zábere z filmu Gloria Bell.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Moore sa v nedávnom rozhovore pre magazín Tatler tiež priznala, že kedysi ľutovala, že kariéru položila na prvé miesto pred rodinu. Hoci je dnes šťastne vydatá a vychováva dve deti, uvedomila si, že takéto veci sa nedajú plánovať na konkrétny čas.

„Tá myšlienka, že môžete robiť čokoľvek chcete v čase, ktorý si vyberiete, nie je pravdivá. Či už v prípade práce a kariéry alebo v prípade rodiny“ vyhlásila herečka, ktorej manželom je o deväť rokov mladší režisér Bart Freudlich.

VIDEO: Najlepšie aj najhoršie róby či sexy momenty z Cannes 2019

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #rodina #plánovanie #nahota #Julianne Moore #film
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku