Zostava - Vaculík, Kostková, Studenková opäť spolu, vracajú sa k divákom

Druhá séria Temného Kraja v hlavnej úlohe s Lukášom Vaculíkom, prináša celkom sedem nových prípadov sériových vrážd inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré sú rozpracované v celkom štrnástich epizódach seriálu.

09.08.2019 00:48
Zdena Studenková Foto:
Zdena Studenková, ktorá aj v 2. sérii seriálu Temný Kraj hrá šéfku Lukáša Vaculíka.
debata

Brutálne zločiny a dramatické udalosti plné napätia sa opäť odohrávajú na pozadí pokojnej melancholickej nálady malebného vidieka, opradeného strašidelnými povesťami a legendami, kde sa v temných zákutiach dediny dajú ľahko skryť všetky tajomstvá a netušené hrôzy, psychické problémy a posadnutosti, ktoré môžu vyústiť až do krajných situácií a skončiť najhorším zločinom, akým sú sériové vraždy.

Tereza Kostková a Lukáš Vaculík v 2. sérii... Foto: Prima
Tereza Kostková a Lukáš Vaculík Tereza Kostková a Lukáš Vaculík v 2. sérii seriálu Temný Kraj.

"Ja pokračujem rád v projektoch, pri ktorých mi bolo dobre, a tu mi dobre bolo. Takže som rád, že sme sa znovu stretli, a že nakrúcame ďalej,“ hovorí predstaviteľ Petra Kraja Lukáš Vaculík. Na otázku, či sa mu nakrúca lepšie s ľuďmi alebo so zvieracím parťákom s úsmevom prezrádza: "Je to ako kedy. Niekedy ten pes môže byť lepší ako niekto, kto vám nesedí. To je pravda, ale tu sú skvelí ľudia aj pes.“ Návrat pred kamery si užila aj Tereza Kostková. "Návraty sú ako kedy, ale tento je veľmi príjemný. Seriál sa páčil, takže som rada, že som späť,“ uviedla. K divákom sa v úlohe Libuše Kvapilovej vracia aj Zdena Studenková, ktorá v seriáli hrá šéfku Lukáša Vaculíka.

Úvodnú epizódu druhej série seriálu Temný Kraj uvidia slovenskí diváci na kanáli Prima PLUS v nedeľu, 1. septembra o 20.15.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Lukáš Vaculík #Temný Kraj

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...

+ Ste na tom výborne či už fyzicky alebo psychicky a aj budete.
Vyjednávanie o lepších zmluvných podmienkach môže...