Zostava - Vaculík, Kostková, Studenková opäť spolu, vracajú sa k divákom

09.08.2019 00:48
Zdena Studenková
Zdena Studenková, ktorá aj v 2. sérii seriálu Temný Kraj hrá šéfku Lukáša Vaculíka. Autor:

Druhá séria Temného Kraja v hlavnej úlohe s Lukášom Vaculíkom, prináša celkom sedem nových prípadov sériových vrážd inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré sú rozpracované v celkom štrnástich epizódach seriálu.

Brutálne zločiny a dramatické udalosti plné napätia sa opäť odohrávajú na pozadí pokojnej melancholickej nálady malebného vidieka, opradeného strašidelnými povesťami a legendami, kde sa v temných zákutiach dediny dajú ľahko skryť všetky tajomstvá a netušené hrôzy, psychické problémy a posadnutosti, ktoré môžu vyústiť až do krajných situácií a skončiť najhorším zločinom, akým sú sériové vraždy.

Tereza Kostková a Lukáš Vaculík v 2. sérii...
Tereza Kostková a Lukáš Vaculík v 2. sérii seriálu Temný Kraj. Autor: Prima

"Ja pokračujem rád v projektoch, pri ktorých mi bolo dobre, a tu mi dobre bolo. Takže som rád, že sme sa znovu stretli, a že nakrúcame ďalej,“ hovorí predstaviteľ Petra Kraja Lukáš Vaculík. Na otázku, či sa mu nakrúca lepšie s ľuďmi alebo so zvieracím parťákom s úsmevom prezrádza: "Je to ako kedy. Niekedy ten pes môže byť lepší ako niekto, kto vám nesedí. To je pravda, ale tu sú skvelí ľudia aj pes.“ Návrat pred kamery si užila aj Tereza Kostková. "Návraty sú ako kedy, ale tento je veľmi príjemný. Seriál sa páčil, takže som rada, že som späť,“ uviedla. K divákom sa v úlohe Libuše Kvapilovej vracia aj Zdena Studenková, ktorá v seriáli hrá šéfku Lukáša Vaculíka.

Úvodnú epizódu druhej série seriálu Temný Kraj uvidia slovenskí diváci na kanáli Prima PLUS v nedeľu, 1. septembra o 20.15.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Lukáš Vaculík #Temný Kraj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...