Adrenalín a extrémne podmienky! Dejdar opísal nakrúcanie 'na vrchole'

, 09.11.2019 00:00

Aj českého herca Martina Dejdara už môžu diváci vidieť v novom filme pod názvom Ženská na vrchole. Prezradil, že práca na ňom bola doslova adrenalínová.

Herec Martin Dejdar na premiére filmu Ženská na...
Herec Martin Dejdar na premiére filmu Ženská na vrchole. Autor: Robo Homola / Profimedia

Dej sa totiž odohráva na horách, na odľahlej horskej chate, ktorá sa rovnako stala aj miestom nakrúcania. Na horách, kam hlavná hrdinka Helena (v podaní Anny Polívkovej) odchádza s nadšeným synčekom, stretáva dvoch mužov, hoci o žiadne zoznamovanie nestála. Jedným je samotársky horal a milovník adrenalínových športov Richard a druhým jeho živelný brat, člen horskej služby Mišo.

„Nakrúcanie sa od toho klasického dosť líšilo, pretože sme boli v jednom prostredí vysokohorskej chaty, veľa ľudí pohromade, v podstate v extrémnych podmienkach,“ uviedol počas bratislavskej premiéry Dejdar. „Počasie sa menilo aj trikrát počas desiatich minút, takže to bol naozaj veľký adrenalín,“ opísal český herec nakrúcanie na Chopku v Nízkych Tatrách.

Okrem neho sa v druhej hlavnej mužskej úlohe objavil aj jeho mladší kolega Marek Němec. Režisérke Lenky Kny sa podarilo do filmu obsadiť aj herečky Janu Preissovú a Janu Krausovú či Bolka Polívku. V malých úlohách sa objaví aj slovenský herec Roman Pomajbo či jeho kolegyňa Danica Jurčová.

Herečka Anna
		Polívková a jej slovenský
		kolega...
Herečka Jana Krausová
		pricestovala tiež
		do...
+2Petra Pomajbová,
		manželka herca Romana
		Pomajba,...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ženská na vrcholu #nakrúcanie #Martin Dejdar #adrenalín
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku