Zuzana Čaputová ako tajný hosť v Inkognite! Nič netušiaci Kramár teda perlil

08.11.2019 12:07
Zuzana Čaputová
Prezidentka SR Zuzana Čaputová ako tajný hosť v Inkognite. Autor:

Do relácie Inkognito už zavítalo mnoho známych "tajných" hostí, nie všetkých sa podarilo odhaliť.

Pred zostavu, ktorú tvorila mužská štvorica – Jozef Vajda, Maroš Kramár, Michal Hudák a Marián Čeky Čekovský, sa tento raz ako tajný hosť posadila prezidentka SR Zuzana Čaputová. Prijala pozvanie do jubilejnej 300. časti relácie, ktorú televízia odvysiela v pondelok. Inkognito od jeho začiatku, v roku 2003, moderuje Vlado Voštinár – a ten prežil počas návštevy prezidentky poriadne horúce chvíľky v kresle moderátora.

Súťažiaci nemali ani najmenšie tušenie, že oproti nim sedí taká vzácna návšteva. A práve to spôsobilo množstvo veselých momentov, o ktoré sa hneď na úvod postaral svojimi komentármi herec Maroš Kramár. Po príchode prezidentky do štúdia sa totiž ozval mohutný potlesk, na čo Kramár reagoval: „Po tomto potlesku táto osobnosť dlho žiť nebude, lebo takú slávu mladý človek ešte dosiahnuť nemohol.“ Za jeho komentáre sa Voštinár mlčky, len pohľadom, prezidentke Slovenskej republiky ospravedlňoval, tá si však po celý čas nenechala dobrú náladu vziať.

Prezidentka SR Zuzana Čaputová ako tajný hosť v...
Prezidentka SR Zuzana Čaputová ako tajný hosť v Inkognite v obkolesení mužskej zostavy jubilejnej časti relácie. Autor: JOJ

Horúce chvíle, ale už pre Kramára, prišli potom, čo zistil, kto je vlastne „tajný“ hosť v štúdiu Inkognita a Zuzane Čaputovej sa ospravedlnil. Tá si napokon v Inkognite vyslúžila standing ovation a nadšené komentáre od celej mužskej zostavy relácie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zuzana Čaputová #Vlado Voštinár #Maroš Kramár #inkognito
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte pravidelné preventívne prehliadky u všeobecného lekára.
Doriešite finančné nezrovnalosti s...

+ Starostlivosť o pleť je dôležitá aj v chladnom počasí, hlavne na horách.
Nevnucujte svoje predstavy ľuďom...